Anioły na prezent w dobrej cenie

Anioły na prezent w dobrej cenie

Moja koleżanka z pracy niedawno odeszła na emeryturę. Chociaż między nami była spora różnica wieku to jednak miałyśmy z sobą bardzo dobry kontakt. I mogę nawet powiedzieć, że w jakimś sensie się z sobą przyjaźniłyśmy.

Anioł najlepszym pomysłem na prezent

anioły ze szkłem na prezentKoleżanka po odejściu na emeryturę zaprosiła wszystkich z firmy na imprezę. Wiedziałam, że każdy kupuje jej jakiś upominek. Ja też zaczęłam szukać czegoś wyjątkowego dnia niej. Nie miałam pomysłu co by to mogło być. Koleżanka bowiem zawsze była bardzo sympatyczną osobą, ale do tego tez była wymagająca. I nie tak łatwo można było trafić w jej gust. Zaczęłam oglądać różne propozycje na prezenty w internecie. Jednak większość z nich wydawała mi się być po prostu mało ciekawa. W końcu zobaczyłam anioły ze szkłem na prezent, które były po prostu wyjątkowe. Wiedziałam, że jest to coś nieprzeciętnego. Zresztą dzisiaj wyroby ręczne są bardzo cenione.Zdecydowałam się na zakup anioła ze szkła. Była możliwość też zamówienia specjalnej dedykacji. Także skorzystałam z okazji i zamówiłam też aniołka z taką opcja. nie kosztował zbyt dużo. Miałam tylko nadzieję na to, że będzie wyglądał tak jak ten na zdjęciu. I miałam nadzieje, że przyjdzie przed weekendem czyli do czasu imprezy. Na szczęście już po trzech dniach otrzymałam przesyłkę. Od razu obejrzałam zamówionego aniołka. Prezentował się pięknie. I muszę przyznać, że jego wygląd przeszedł moje oczekiwania. Zapakowałam go ładnie i w sobotę poszłam na imprezę.

Koleżanka gdy otworzyła prezent ode mnie była zachwycona. Aniołek przypadł jej do gustu. I widziałam, że nie jest to udawane. A gdy do tego przeczytała dedykację ode mnie to wzruszyła się. Potem powiedziała mi, że mój prezent był najlepszy i sprawił jej najwięcej radości. Także i ja byłam szczęśliwa.