Blok z nowymi oknami

Blok z nowymi oknami

Dostałem masę różnych zleceń i łapałem się każdego, bo potrzebowałem kasy. Zresztą sprawdzałem się, bo jako budowlaniec posiadałem spore doświadczenie. Pracowało dla mnie kilka osób i byli to sprawdzeni pracownicy. Zawsze mogłem na nich polegać i ufałem im w pełni.

Montaż okien w bloku mieszkalnym

okna pcv katowiceKiedy jedna ze spółdzielni mieszkaniowych ogłosiła przetarg na wymianę okien w jednym ze swoich bloków mieszkalnych to od razu wykazałem chęć udziału w tym przetargu. Miałem dostęp do tanich okien a były to doskonałej jakości okna pcv katowice i wiedziałem, że byłem bezkonkurencyjny. Ponadto moi ludzie pracowali szybko i dokładnie a to było ważne. Zgłosiłem się do tego przetargu i byłem pewny, że go wygram, więc werdykt w ogóle mnie nie zaskoczył. Do montażu było pięćdziesiąt okien i miałem określony czas na wykonanie tego zlecenia. Okna kupiłem od razu jak dowiedziałem się o wygranym przetargu. Pierwszy raz zamawiałem taką ilość okien i dostałem dodatkowy rabat. Zaoszczędziłem dzięki temu sporo pieniędzy, które postanowiłem przeznaczyć na inny cel. Moi ludzie sprawnie jak zawsze zdemontowali stare okna i od razu zabrali się za montaż nowych. Mieszkańcy byli informowani o wymianie okien i każdy z nich bez problemu wpuścił nas do mieszkania. Praca szła sprawnie i byłem zadowolony, ponieważ wszystko wskazywało na to, że okna będą zamontowane jeszcze przed wyznaczonym terminem. Dopełniłem warunków umowy i dzięki temu zarobiłem kwotę wskazaną na umowie. Blok miał nowe okna.

Po tym zleceniu spółdzielnia mieszkaniowa, która ogłosiła przetarg zleciła mi jeszcze wiele prac. Później to już nawet nie organizowali przetargów, tylko od razu zgłaszali się do mnie. Byłem rzetelnym wykonawcą i można było mi powierzyć każde zadanie do wykonania.