Catering okolicznościowy na komunię w Toruniu

Catering okolicznościowy na komunię w Toruniu

Przygotowując się do komunii mojej córki Zosi zastanawiałam się czy powinnam zorganizować ją w domu czy może jednak w restauracji. Z jednej strony wydawało mi się, że komunia na tyle osób to lekka przesada, ale z drugiej strony nie chciałam wykluczyć z imprezy nikogo z rodziny. Dlatego też ostatecznie komunia odbyła się na salce w miejscowym parku.

Cateringowe jedzenie było pyszne i ładnie podane

catering okolicznościowy toruńZaproszonych gości było dużo, a więc nie byłabym w stanie sama wszystkiego ugotować. Postanowiłam skorzystać z cateringu okolicznościowego. Jeżeli chodzi o catering okolicznościowy Toruń ma sporo firm, które oferują takie usługi, co oczywiście bardzo mnie ucieszyło. Lubię mieć duży wybór, bo wtedy mogę podjąć najlepszą możliwą decyzję. Zanim zatrudniłam konkretną firmę to dokładnie sprawdziłam strony internetowe różnych firm przeglądając zdjęcia i poczytałam opinie na ich temat. Oczywiście zwracałam też uwagę na cennik, bo chciałam wybrać jak najbardziej korzystną ofertę. W końcu zdecydowałam się na firmę cateringową z centrum, która zachwyciła mnie swoim sposobem podawania jedzenia i pomysłami na zdrowe, ale smaczne potrawy. Oczywiście na komunii nie mogło zabraknąć takich potraw rosół czy schabowy, bo wszystkie ciotki i babcie by mi tego nie wybaczyły, ale nawet te potrawy zostały podane w bardzo nowoczesny i fajny sposób. Ale oczywiście to nie było wszystko, co można było skosztować na komunii córki. Były też np. bardzo smaczne i zdrowe sałatki oraz przepyszna pieczeń oraz krewetki w tempurze.

Wszystko, co przygotowała firma cateringowa było bardzo dobre. Nie było ani jednej rzeczy, która by smakowała gorzej niż reszta. Oprócz potraw podawanych na ciepło i przystawek, firma ta piekła również ciasta i tort. Przyznam szczerze, że był to jeden z lepszych tortów, jakie miałam okazję kiedykolwiek skosztować. Nie muszę chyba mówić, że z usług firmy cateringowej jestem niesamowicie zadowolona.