Córeczka i witamina c lewoskrętna

Córeczka i witamina c lewoskrętna

Kochane me, cóż mam zrobić z moją córeczką? No wciąż choruje biedactwo, a ja już wszystkiego próbowałam. Bańki nawet kazałam jej stawiać, suplementy diety co rusz nowy łykać kazałam. Trochę się martwię, ale wiem, że witamina c lewoskrętna jest bardzo skuteczna. Wiem, że może czasem przesadzam, ale to moje pierwsze dziecko i chciałabym aby była zdrowa.

Czy witamina c lewoskrętna pomoże?

witamina c lewoskrętnaWiecie same jak to było przy pierwszym dziecku, jak każda z nas szalała wokół niego, jak chuchała, jak dbała, jak broniła. Dlatego też zastanawiałam się, gdzie witamina d3 występuje w naturze, bo może z tymi tabletkami nie jest najlepszy sposób. Wiadomo, że ta forma też ostatecznie nie przyniesie najlepszych skutków. Muszę teraz was teraz zaskoczyć, bo moja córeczka tak naprawdę się czuje dobrze i coraz lepiej. A to wszystko zasługa też tabletek musujących w których witamina k2 była najważniejsza. Od razu postanowiłam wam napisać, bo jeżeli wasza pociecha będzie się gorzej czuła, to gwarantuje, że te suplementy diety pomoże waszej pociesze w krótkiej chwili. Oczywiście wspomniana witamina c lewoskrętna to również wspaniała pomocniczka dobrego zdrowia mojej Anielki. Jeżeli same macie jakieś dobre patenty na utrzymywanie w zdrowiu wasze pociechy, podzielcie się tym ana moim blogu.

Możecie pisać w komentarzach, lub wysyłać informacje na e-mail. Najciekawsze i najskuteczniejsze pomysły będą nagrodzone. Wygrana osoba dostanie omawiane suplementy diety w zestawie z termometrem. A tymczasem idę pobawić się z córką w sklep. Pozdrawiamy!

Więcej porad o witaminach można znaleźć na: www.bionaturalfit.pl