Czy kosz ze słodyczami to dobry pomysł na prezent?

Czy kosz ze słodyczami to dobry pomysł na prezent?

 

Ostatnio zastanawialiśmy się, jaki prezent należy do odpowiednich dla naszych szefów czy też kierowników. Wspólnie doszliśmy do jednego wniosku- prezentem takim są słodycze, a ściślej mówiąc- kosze je zawierające.

Kosze ze słodyczami jako prezent uniwersalny

kosze ze słodyczamiRóżnego rodzaju wydarzenia zmuszają nas do wyboru oraz zakupu odpowiedniego prezentu. Często nie należy to do spraw łatwych,  a wręcz potrafi przysporzyć nam niemało problemów. Jak więc widać, wbrew pozorom nie jest to taki łatwy problem do rozwiązania. W końcu, nieodpowiedni, niedopasowany do sytuacji czy też danej osoby prezent  potrafi być problemem, i to niemałym i może wręcz wpłynąć na naszą niekorzyść, czy też na złe postrzeganie naszej osoby, a w przypadku pracy- czasami nawet przeniesienie do innego działu lub nawet zwolnienie. Co prawda to ostatnie dzieje się relatywnie rzadko, ale jednak ma miejsce, nie da się temu zaprzeczyć. Dlatego też idealnym prezentem dla szefostwa w pracy wydają się być kosze ze słodyczami. Jest to prezent niezobowiązujący, a jednocześnie bardzo miły. Dając go na przykład kierownikowi, nie ryzykujemy żadnego faux –pas. Z całą pewnością kosz taki należy do prezentów bezpiecznych, chroniących nas przed nieprzyjemnymi konsekwencjami takiego podarunku. Nawet jeśli osoba obdarowywana nie je słodyczy, z całą pewnością doceni nasz gest i na pewno nie będzie z niego niezadowolona. W najgorszym wypadku przekaże go komuś innemu, chociaż to w zasadzie należy do rzadkości. Takie są realia, nie da się ukryć. Tak więc- kupujmy takie właśnie kosze, a nie będziemy tego żałować.

Kosze ze słodyczami to bardzo dobry pomysł na podarunek, na pewno warty rozważenia. Mnogość ich zalet zdecydowanie jest bardzo wysoka i decyduje o tym, że warto wziąć pod uwagę taki pomysł, planując podarunek. Taki wybór będzie strzałem w dziesiątkę.