Damska klasyczna biżuteria ze złota

Damska klasyczna biżuteria ze złota

 

Nikt nie przywiązuje tak wielkiej uwagi do biżuterii jak kobiety. Złoto to najpopularniejszy materiał z jakiego wykonywana jest biżuteria. Jest metalem szlachetnym i jednocześnie jednym z najtwardszych materiałów. Biżuteria może być wykonana ze złota żółtego, różowego lub białego. Nie każda kobieta lubi nosić biżuterie wykonaną z tego kruszcu. Ale te panie, które kochają złoto, powinny wiedzieć jak odpowiednio je nosić i eksponować.

Jak nosić złotą damską biżuterie?

klasyczne złote bransoletki damskiePrzede wszystkim – nie przesadzać. To pierwsza i najważniejsza zasada dotycząca biżuterii. Założenie na siebie wszystkich błyskotek jakie posiadamy nie przyniesie oczekiwanego efektu. Większe wrażenie robi jeden wyraźny dodatek do stroju. Duże złote kolczyki, piękne naszyjniki lub klasyczne złote bransoletki damskie – jeden element który będzie przyciągał wzrok. Obsypywanie się złotem od stóp do głów jest uważane za brak umiaru i wbrew pozorom wcale nie wzbudzi zazdrości wśród innych osób. Trzeba również pamiętać, że dobierając kolor biżuterii do stroju trzeba zwracać uwagę na kolorowy. Żółte złoto nie pasuje do wszystkiego ze względu na swój bardzo ciepły odcień. Do takiego złota pasują stonowane, ciemniejsze kolory jak brąz, bordo czy granat. Jedynymi kolorami do których każda biżuteria zawsze pasuje to nieśmiertelna biel i czerń. Złoto to biżuteria, która nigdy się nie starzeje.

Pomimo, że moda zmienia się z roku na rok, biżuterie złotą można nosić bez przeszkód przez wiele lat. Często zresztą biżuteria przechodzi w rodzinie z pokolenia na pokolenie i zawsze jest gotowa do założenia. Bardzo popularne jest łączenie ze sobą starej biżuterii z nową. Wybierając stylizację ze złota należy pamiętać, że znaczenie ma nawet kolor paznokci. Z pierścionkami z żółtego złota powinno zestawiać się stonowane lakiery, najlepiej w kolorze nude.