Długotrwałe efekty depilacji laserowej

Długotrwałe efekty depilacji laserowej

W dzisiejszych czasach nie musimy się już ograniczać do nieprzyjemnych i krótkotrwałych form depilacji naszego działa. Dzięki nowoczesnej technologii, która wciąż się prężnie rozwija, dziś możemy utrzymać gładkość nawet do okresu sześciu miesięcy!

Główne zalety depilacji laserowej

depilacja laserowa WrocławPowiedzmy sobie szczerze: która z nas uwielbia spędzać romantyczne wieczory z golarką w ręce, albo, co gorsza katując się woskiem? No właśnie. Niestety jesteśmy przyzwyczajone do takiej formy depilacji i wybieramy ją przeważnie głownie dlatego, że możemy w ten sposób pozbyć się owłosienia w domowym zaciszu. Tymczasem warto zainteresować się zabiegiem o nazwie depilacja laserowa Wrocław posiada kliniki w których możemy poddać się własnie tego typu depilacji, niemniej czym ona jest? Otóż, jak sama nazwa wskazuje, zabieg odbywa się przy użyciu lasera, lecz jest całkowicie bezinwazyjny oraz bezbolesny. Wiązki światła są tak krótkie, że nie uszkadzają skóry i w żadnym stopniu nie doprowadzają do najmniejszych oparzeń. Jedynym minusem, o ile w ogóle można to za takowy uznać, jest fakt, iże przed zabiegiem musimy zapuścić nasze włoski maksymalnie. Efektem zabiegu jest jednak gładka skóra przez okres sześciu miesięcy, a jeśli naturalnie posiadamy delikatne owłosienie, czas ten może trwać nawet osiem miesięcy! Warto również wspomnieć o tym, że na dobrą sprawę oszczędzamy niemałą sumkę, albowiem dobra golarka kosztuje nawet od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, a w przeciągu takiego czasu z pewnością na wystarczy nam jedna.

Zabieg laserowego usuwania owłosienia z naszego ciała nie tylko pozwala nam się cieszyć gładką skórą przez długi czas, ale także przyczynia się do zaoszczędzenia przez nas pieniędzy i czasu oczywiście. Kolejną istotną kwestią jest to, że depilacji możemy poddać nie tylko nogi, ale oczywiście także pachy, ręce i okolice bikini!