Dobre kosmetyki do brody

Dobre kosmetyki do brody

Mój dobry kolega od lat jest fryzjerem. Jest on typowo męskim fryzjerem i jest podobno najlepszy w tym co robi. Jakiś czas temu jednak troszeczkę się przekwalifikował. Ostatnio jest bowiem moda wśród mężczyzn na noszenie brody. 

Profesjonale kosmetyki do pielęgnacji brody

kosmetyki apothecary 87Także on został barberem. Czyli kimś kto zajmuje się przycinaniem oraz nadawaniu odpowiedniego kształty brodzie jak również i jej pielęgnacją. Kolega powiedział mi, że pracuje tylko na najwyższej jakości kosmetykach. Bo innych po prostu nie opłaca się używać. Jego zdaniem właśnie kosmetyki apothecary 87 są najlepsze. Kolega na początku nie miał zbyt wielu klientów. Wtedy też używał niezbyt sprawdzonych i polecanych kosmetyków. Dopiero gdy zaczął używać tych profesjonalnych i zdaniem wielu najlepszych na rynku zaczął mieć coraz więcej nowych klientów, którzy z czasem stawali się stałymi klientami, którzy przyprowadzali następne osoby.Teraz kolega praktycznie zajmuje się już tylko brodami bo sprawia mu to więcej przyjemności. Zresztą ma tylu klientów, że może tak naprawdę nie robić niczego innego. Klienci którzy przychodzą do niego zawsze są zadowoleni z rezultatu. Po prostu on jest bardzo zdolny a do tego używa dobrych kosmetyków, które też sprawiają, że broda wygląda lepiej. Wśród tych kosmetyków są specjalne szampony, pomady do pielęgnacji a także olejki i woski. Także wybór produktów jest bardzo duży.

Wszystko oczywiście w zależności od tego jaki jest klient i jakie ma oczekiwania. Zdaniem kolegi dokładne przystrzyżenie brody i nadanie jej odpowiedniego kształty to większe wyzwanie niż strzyżenie włosów. A ja myślałam, że jest odwrotnie. Nasz wspólny kolega chodzi właśnie do niego i uważam, że jego broda wygląda zawsze  świetnie i jest bardzo zadbana.