Dobry prezent dla córki

Dobry prezent dla córki

 

Moja córka od kiedy tylko pamiętam uwielbiała układać klocki. Ogólnie jest to takie dziecko, które nie jest zainteresowane większością zabawek. Ona zamiast bawić się jakimś misiem woli układać te klocki czy malować farbami. 

Zakup puzzli dla dziecka na urodziny

puzzle sklepPamiętam, że gdy dostała pierwsze puzzle to nie odeszła od nich do momentu kiedy je ułożyła w całości. Potem wielokrotnie trzeba było rozrzucić puzzle jeszcze raz i ona układała je ponownie. Cieszyłam się bardzo z tego, że potrafi zainteresować się czymś takim co przecież nie gra ani nie świeci. Wole żeby bawiła się puzzlami niż zabawkami, które wcale nie rozwijają wyobraźni. Dlatego też ulubioną zabawą mojej córki jest właśnie układanie puzzli. Potrafi poświęcić na to wiele czasu. a ja podziwiam jej wytrwałość. W domu mamy już sporą kolekcję puzzli. Jednak w tych sklepach, w których do tej pory robiliśmy zakupy puzzli dużo nie ma. Jednak koleżanka powiedziała mi, że jest puzzle sklep gdzie jest bardzo duży ich wybór. Pojechałam więc tam. Córce zbliżały się urodziny i miałam nadzieję, że znajdę tam dla niej coś wyjątkowego. gdy weszłam byłam zaskoczona tym ile jest tam puzzli. Były tam naprawdę układanki dla małych dzieci a także i dla dorosłych. Znalazłam w sumie trzy takie opakowania, które wiedziałam, że na pewno jej się spodobają. Były na nich bowiem jej ulubione postacie z kreskówek. Nie kosztowały dużo także zdecydowałam się na zakup tych właśnie trzech opakowań.

W dniu urodzin dałam je córce odpowiednio opakowane. Gdy je otworzyła była zachwycona. Pytała się mnie też gdzie je kupiłam. Powiedziałam jej, że to tajemnica ale na pewno będzie dostawała teraz częściej swoje ulubione puzzle. Potem spędziła sporo czasu na tym żeby je oczywiście ułożyć. Była z siebie dumna gdy to zrobiła.