Doradzam rodzicom w wyborze serwisu cnc

Doradzam rodzicom w wyborze serwisu cnc

Jestem studentką ostatniego roku. Moi rodzice prowadzą firmę już od pięciu lat. Zawsze starałam się im pomóc. Kiedy moi rodzice tylko potrzebowali mojej pomocy. Firma rodziców sprzedaje automaty tokarskie cnc a także inne maszyny, które są coraz bardziej popularne wśród wielu firm.

Kto będzie wykonywał serwis cnc?

serwis cncAutomaty tokarskie są dosyć drogie. Jednak moi rodzice stawiają na jakość produktu. Naprawa wrzecion jest kosztowna dlatego warto kupić sprzęt dobrego i cenionego producenta, żeby później nie mieć problemów z różnymi awariami. Każda awaria to dla firm opóźnienia i strata pieniędzy dlatego moi rodzice ze swojego doświadczenia wiedzą już, że nie warto na maszynach oszczędzać. Doradziłam rodzicom aby weszli w współpracę z jakimś bankiem i zaproponowali swoim klientom sprzedaż ratalną. Automaty tokarskie cnc są drogie i nie każda firma może sobie pozwolić na zakup nowej maszyny. Rodzice często proszą mnie o rade i ostatnio także wykorzystali mój pomysł. Doradziłam im, żeby zatrudnili na stałe fachowca, który będzie wykonywał serwis cnc wykonywany przez fachowców. Jeżeli klient będzie miał problem z maszyną jakąkolwiek może do nich bezpośrednio zadzwonić i rodzice wówczas umówią klienta bezpośrednio z fachowcem. Serwis obrabiarek cnc cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Sprzedaż maszyn cnc zawsze była na wysokim poziomie jednak po wprowadzeniu sprzedaży ratalnej mam nadzieje, ze jeszcze dodatkowo wzrośnie o kilka procent.

Studiuję zarządzanie firma i często staram się do firmy rodziców wprowadzić jakieś rzeczy o których się uczę. Wiem, że to kiedyś będzie moja firma dlatego zależy mi żeby się dobrze rozwijała. Rodzice dogadali się ze znanym i cenionym bankiem w naszej okolicy. Przygotowują ulotki żeby jak najwięcej klientów dowiedziało się o tej możliwości.