Filmowanie dronem na weselu

Filmowanie dronem na weselu

Za jakiś czas z moim narzeczonym Łukaszem bierzemy ślub. Mamy już większość spraw załatwione, jednak zostało kilka drobiazgów. Łukasz mi ostatnio powiedział, że modne jest filmowanie dronem wesel i moglibyśmy o czymś takim pomyśleć.

Filmowanie dronem a obrazy z lotu ptaka

filmowanie dronemU nas na śląsku na pewno jest mnóstwo firm, które oferują filmowanie dronem, albo ewentualnie można dron kupić. Łukasz powiedział, że dron mógłby nam się w późniejszym czasie przydać jako gadżet, ale ja wolałam jednak wypożyczyć. Znalazłam w Katowicach firmę, która świadczy usługi w całej Polsce. Wypożyczenie takiego sprzętu jest w atrakcyjnej cenie, dlatego zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie. Bardzo się cieszę, że będę miała na weselu filmowanie dronem, ponieważ będzie można wszystko obejrzeć z lotu ptaka. Przyjedzie do nas przedstawiciel tej firmy, aby nas wdrożyć w mechanizm i udzielić wskazówek. Taki dron to fajna sprawa, ponieważ potrafi unosić się do góry i latać we wszystkich możliwych kierunkach. Dron obsługuje się bardzo intuicyjnie, więc jestem pewna, że na pewno doskonale ze wszystkim sobie damy radę. Chcę, by firmowanie dronem było przez całe wesele. Później oczywiście z całego filmu stworzymy jeden o odpowiedniej długości. Oryginał jednak zostanie dla nas na pamiątkę. Opowiedziałam od razu mojej przyjaciółce, że na weselu będzie dron i szalenie się ucieszyła. Powiedziała, że firmowanie dronem jest bardzo modne i jak ona będzie brał ślub w przyszłości, to na pewno z takiego rozwiązania również skorzysta.

Łukasz bardzo chciałby mieć swój własny dron i pomyślałam, że w przyszłości mu sprezentuję. Kupię mu dron na urodziny, na pewno się bardzo ucieszy i będzie zadowolony. Oczywiście będzie to dron jakiś tańszy do własnego użytku. Na rynku jest duży wybór, więc nie będzie problemu.