Firma Andropol z tradycją

Firma Andropol z tradycją

 

Firmy, których wieloletnie działanie na rynku zostało potwierdzone wieloma nagrodami i certyfikatami świadczącymi o wysokiej jakości produktu są bardzo cenione. Jedną z nich będzie firma Andropol, która produkuje pościele i inne produkty z materiałów dla szerokiej rzeszy konsumentów w hurcie i detalu.

Marka Andropol i ich pościele

andropol pościelFirmę Andropol założono w 1906 roku, a to oznacza, iż jest to marka, której doświadczenie jest ponad stuletnie. Obecnie Andropol pościel produkuje w swoich fabrykach w Andrychowie i Białymstoku. Przedsiębiorstwo zwraca uwagę na to, iż produkty kieruje dla przedstawicieli hurtowni, ale również i dla klienta detalicznego. Dzięki temu możemy cieszyć się wysokiej jakości pościelami właśnie od Andropolu. Znajdziemy w ofercie pościele z bawełny, ale również i z satyny. Ich rozmiary są różne, dzięki temu każdy znajdzie idealny do swojego domu. Dodatkowo bogactwo wzorów i motywów jest również szerokie, dlatego pościele z łatwością wybierzemy dla siebie, swoich dzieci, ale również w ramach prezentu dla bliskich. Warto też zwrócić uwagę na masę powierzchniową, która zawiera się w przedziale od 70 do 400 g/m2 Są to pościele naprawdę porządnie wykonane. Zauważmy też, iż przedsiębiorstwo Andropol nie zajmuje się jedynie produkcją pościeli. W swojej ofercie ma również prześcieradła, ręczniki, szlafroki, a także koce oraz wiele więcej. Dlatego warto zapoznać się z bardzo szeroką ofertą Andropolu.

Na rynku wiele firm oferuje bogactwo konfekcji. Jedną z nich jest marka Andropol, która swoje produkty sprzedaje w kraju oraz za granicą. Dodatkowo jakość produktów, które znajdziemy w ich ofercie została potwierdzona szeregiem nagród oraz certyfikatów. Sprawia to, iż jest to marka godna zaufania i zainteresowania klienta.