Fotelik dziecięcy Chart od BabySafe

Fotelik dziecięcy Chart od BabySafe

 

Wśród produktów proponowanych nam przez firmę BabySafe w zakresie fotelików samochodowych dla dzieci, znaleźć możemy wiele różnorodnych produktów. Są one zróżnicowane przede wszystkim ze względu na przedziały wagowe, w które wpisuje się nasze dziecko, ale nie są to jedyne różnice występujące pomiędzy konkretnymi modelami.

Charakterystyka fotelika Chart firmy BabySafe

babysafe chartAby nasze dziecko podczas podróży samochodowej było bezpieczne, firma BabySafe proponuje nam fotelik samochodowy Chart. Produkowany przez BabySafe Chart jest fotelikiem przeznaczonym dla dzieci od piętnastu do trzydziestu sześciu kilogramów, co w większości przypadków jest zbieżne z zakresem wiekowym od trzech do dwunastu lat. Oznacza to, że przedstawiany fotelik jest wyprodukowany z myślą o jego dziewięcioletnim użytkowaniu. Z tego też względu wykonywany jest z materiałów charakteryzujących się wytrzymałością i umożliwiających owe użytkowanie, zapewniając na każdym etapie pełen komfort i bezpieczeństwo podróży dziecku. Jednocześnie fotelik ten wyposażony jest w odpowiednio regulowany zagłówek, który pomaga dopasować fotelik do aktualnej wysokości naszego dziecka. Podobnie regulowana jest szerokość tego fotelika, która jest niezwykle istotna ze względu na wygodę podróżowania. Co ważne, tapicerka tego fotelika została wykonana z tkaniny, która charakteryzuje się doskonałymi właściwościami oddychającymi, dzięki czemu dziecko, siedzące w foteliku nie będzie się nadmiernie pociło.

Tapicerka ta charakteryzuje się również łatwym procesem czyszczenia, co jest doskonałym pomysłem producenta w projekcie fotelika. Pamiętajmy bowiem, że jeśli ma on nam służyć dziewięć lat, może wielokrotnie ulec różnego rodzaju zabrudzeniom, które dzięki materiałowi, z którego tapicerka jest wykonana, możemy z łatwością wyprać.