Idealne spodnie dla wysokich

Idealne spodnie dla wysokich

Ubrania dostępne w sieciówkach pasują z reguły na tylko jeden typ sylwetki, który producent miał w wyobraźni przy przygotowywaniu projektu. Z reguły jest to chudy chłopak lub dziewczyna średniego wzrostu. Jeśli nie wpasowujemy się w ten model – nasza strata. Dopasowane rozmiary to rzadkość i często trzeba kombinować, żeby wyglądać w czymś dobrze.

Za krótkie nogawki spodni

spodnie dla wysokichWysocy i niscy mogą narzekać na dwa sposoby na ten sam model spodni. Dla osób, których natura nie obdarowała wzrostem, będą zbyt długie, a dla tych drugich zbyt krótkie. Problem zbyt długich nogawek jest natomiast znacznie łatwiej rozwiązać. Spodnie dla wysokich nie muszą wcale mieć doszywanych ostatnich kilku centymetrów nogawek. Spodnie projektowane specjalnie dla osób hojnie obdarzonych wzrostem przewidziały fakt, że takie osoby mają dłuższe i z reguły smuklejsze nogi. Proporcje ubrań są znacznie lepiej zachowane, a osoby wysokie mogą nareszcie odetchnąć z ulgą, że coś nie jest za krótkie. Spodnie powinny też być wykonane z lżejszego materiału. Grube tekstylia uwydatniają chudość ciała, natomiast te lekkie dodają zwiewności i podkreślają delikatność. Spodnie dla wysokich nie powinny być z wysokim stanem. Taki model spodni sprawia, że sylwetka wydaje się jeszcze dłuższa, niż w rzeczywistości. Zostawmy je naszym niskim koleżankom, którym optyczne wydłużenie z pewnością się przyda.

Odpowiedni dobór butów do spodni też jest istotny. Skoro mamy unikać optycznego dodania kilku centymetrów, lepiej zrezygnować z wysokich obcasów. Kozaki również nie są dobrą opcją, ponieważ sprawiają, że noga wygląda smukło. Jeśli chcemy nosić dopasowane spodnie, nie niwelujmy efektu nieodpowiednimi dodatkami. Wysoki wzrost nie jest niczym złym. Każdy z nas wygląda inaczej i wcale nie oznacza to, że wyglądamy gorzej.