Ile kosztuje Trans 11.0?

Ile kosztuje Trans 11.0?

Firma Kross jest polskim producentem rowerów, a także osprzętu oraz odzieży. Jest na rodzimym rynku od ponad trzech dziesięcioleci, a od kilku lat jej rowery są eksportowane nie tylko do innych krajów europejskich, ale także do Azji. 

Niezawodny Trans 11.0 od Krossa

kross trans 11.0Kupienie roweru turystycznego, który spełni wszystkie nasze oczekiwania nie jest niemożliwe, ale na pewno bardzo trudne, bowiem czasem jednak trzeba pokusić się o kompromis. Zwłaszcza w przypadku rowerów turystycznych, gdzie jeśli chcemy mieć naprawdę dobry sprzęt ważne jest tak naprawdę jedynie kilka elementów. Jeżeli chcemy wydać, jak najmniej, ale mieć pełne wyposażenie i najwyższej jakości osprzęt to warto zdecydować się na Kross Trans 11.0. Jest to rower przeznaczony do trekkingu oraz szeroko rozumianej turystyki. Stanowi połączenie świetnie zaprojektowanej geometrii z pełnym wyposażeniem najwyższej jakości. Duże znaczenie w konstrukcji Trans 11.0 ma niska waga ramy, bowiem ułatwia to prowadzenie oraz balans, nawet podczas jazdy z obciążeniem. Koszt „jedenastki” to nieco ponad trzy i pół tysiąca złotych, jednak za sprzęt tej klasy nie jest to cena wygórowana. Bowiem u konkurencji, nie tylko polskiej, za taką kwotę dostaniemy rower co najmniej o klasę niższy. Warto zdecydować się na Trans 11.0 zwłaszcza, gdy lubimy dalekie eskapady w nieznane, bowiem tak naprawdę dopiero wtedy możemy poznać wartość swojego sprzętu. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo idzie w pierwszym szeregu i kask jest równie ważny, jak dobre hamulce.

Trans „jedenastka” jest dostępna zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej, co jest świetnym rozwiązaniem dla par, gdyż daje im to możliwość podróżowania na rowerach tej samej klasy. Komfort, wygoda i bezpieczeństwo odgrywają w podróży bardzo ważną rolę, a Trans 11.0 jest nam w stanie to wszystko zapewnić.