Jak może mi pomóc elektroniczny pomiar czasu

Jak może mi pomóc elektroniczny pomiar czasu

Niebawem mam eliminacje do zawodów na szczeblu powiatowym. Trenuje już od dwóch miesięcy bardzo intensywnie, cały czas jednak borykam się z precyzyjnym określeniem czasu w jakim przebiegam dystans.

Jak ważny jest elektroniczny pomiar czasu

elektroniczny pomiar czasuSam jednak nie mam odpowiedniego urządzenia do takiej czynności. Dlatego biorę tolerancję na czas jaki osiągam podczas zdobywania kolejnych kilometrów. Tata mówił, że jak przejdę eliminację, to mi kupi specjalne urządzenie, które posiada najczulsze urządzenia, aby elektroniczny pomiar czasu był ultra precyzyjny. Marzy mi się kariera zawodowa, biegam już długie dystanse od czterech lat, dlatego chciałbym pokazać sobie i rodzinie, no przede wszystkim sobie, że mogę osiągnąć w tej dziedzinie wiele. Czytałem bardzo dużo jak ważny jest podczas biegania i rejestrowania wyniku dobry, bo elektroniczny pomiar czasu, że czasami to są setne sekundy, to są machnięcia skrzydłem kolibra, a świadczą o uzyskanym miejscu na podium. Z tego co się dowiedziałem na stadionie powiatowym nie ma tej fotokomórki, ale są podłączone najnowsze przyrządy, które wykonują elektroniczny pomiar czasu bardzo dokładnie. Kto wie, może przyjmą mnie do klubu sportowego i już zawsze będę miał gwarancję doskonale domierzonego czasu. Będę spokojniejszy, będę mógł skupić się na bieganiu, pokonywaniu swoich słabości, a nie na zastanowieniu się, czy uda mi się dobrze zmierzyć czas, odcinek czasu i tak dalej. Widziałem w internecie jakie świetne urządzenie tata chce mi kupić, no te które ma elektroniczny pomiar czasu, wiecie, do zupełnie prywatnego użytku.

Moi rodzice bardzo we mnie wierzą, kibicują mi już od piątej klasy. Jak tata ma wolne w weekendy to ze mną idzie biegać do lasu, zawsze mamy wówczas czas aby porozmawiać sobie.