Jaką pastę do zębów wybrać?

Jaką pastę do zębów wybrać?

Naturalne kosmetyki i produkty, mają swoje pięć minut. W dobie drogeryjnych produktów, których jakość i cena pozostawiają wiele do życzenia, pochodzące z natury produkty są zdrową i najlepszą alternatywą. Szczególnie, ze ich cena jest często niższa.

Babuszka Agafia i jej pasty do zębów

agafii pasta do zębówNa polskim rynku jest bardzo mało naturalnych past do zębów. Szczególnie, że wmawia się nam, że pasta z fluorem, jest koniecznością. Otóż nie, są pasty pochodzenia naturalnego, których składniki zastępują go w optymalny sposób. Babuszki Agafii pasta do zębów to pasta oparta na ekstraktach, olejach i wyciągach z roślin, które rosną na dalekiej Syberii. Długoletnie badania nad tymi roślinami, udowodniły, jak wielka moc w nich drzemie. Pasta dba o dziąsła nadwrażliwe i pomaga uporać się z ich krwawieniem. Skutecznie walczy z kamieniem i płytką nazębną, dbając jednocześnie o świeży oddech. Pasta przeciwdziała próchnicy i zabija bakterie powodujące nalot na zębach. Standardowe opakowanie pasty do zębów od Babuszki Agafii zawiera siedemdziesiąt pięć mililitrów pasty i kosztuje, w zależności od tego, gdzie ją kupujemy, około czternastu złotych. Należy ją stosować minimum dwa razy dziennie. Nie ma natomiast górnej granicy. Jej naturalna, drobnoziarnista struktura pozwala efektywniej walczyć z kamieniem nazębnym. Ekstrakty z roślin w niej zawartych delikatnie wybielają zęby. To pasta, która łączy w sobie działanie kilku drogeryjnych produktów, w dodatku kosztuje znacznie mniej od produktów promowanych w reklamach.

Pasta do zębów dobrej jakości powinna być obiektem zainteresowania każdego, komu zdrowie jamy ustnej nie jest obojętne. Jeżeli wcześniej nie korzystaliśmy z tego produktu, warto zdecydować się na odmianę, a gwarantujemy, że efekt jaki daje, jest tego wart.