Katalog dla sklepu zoologicznego

Katalog dla sklepu zoologicznego

Jestem grafikiem i wykonuję różnego rodzaju ulotki, plakaty czy prospekty i katalogi. Ostatnio otrzymałem zlecenie od właściciela sklepu zoologicznego na zrobienie katalogu z ich produktami. Zlecenie mnie zainteresowało i chętnie podjąłem się tego zadania.

Wysokiej jakości drapaki dla kotów

drapaki dla kotówW katalogu miały się pojawić między innymi drapaki dla kotów, które występują w bardzo szerokiej ofercie. Katalog miał zawierać legowiska, zabawki, różne akcesoria oraz karmy dla zwierząt. Na początku katalogu miały jednak pojawić się drapaki dla kota, ponieważ sklep posiada ich bardzo szeroką ofertę. Ten sklep jest znany w całym województwie i już o nim wcześniej słyszałem. Mój znajomy z Gdańska specjalnie przyjechał po drapak dla kota do tego właśnie sklepu. Robiłem już wcześniej katalogi dla sklepów zoologicznych, więc to zlecenie nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Katalog powinien mieć drapaki dla kota pokazane z każdego ujęcia, ponieważ dzięki temu klient w pełni będzie mógł zobaczyć interesujący go produkt. Wszystkie drapaki dla kota posiadają w katalogu również wymiary i informację z czego są wykonane. Drapaki dla kota są zrobione również z prawdziwego drewna, co zdecydowałem się w katalogu wyszczególnić. Drapak dla kota, który jest wykonany z drewna jest w pełni bezpieczny. Ludzie najchętniej wybierają wypróbowane przez koty drapaki, które są w pełni przyjazne ich pupilom. Drapak dla kota musi również spełniać określone normy, o których również wspomniałem.

 

Jestem przekonany, że katalog, który wykonam w stu procentach spełni oczekiwania zleceniodawcy. Opisałem każdy drapak dla kota tak jak życzył sobie tego klient. Kiedy przyjedzie do mnie zobaczyć katalog to jestem przekonany, że od razu zdecyduje się na jego druk. Znam się na swojej pracy i wykonuję ją perfekcyjnie.