Kosz na śmieci przy każdym stanowisku pracy

Kosz na śmieci przy każdym stanowisku pracy

Firma się rozrastała i musiałem przenieść się do większego budynku, gdzie mogłem stworzyć dużą salę sprzedażową dla swoich pracowników. Sala była przestronna, z dużą ilością okien i zamontowaną na stałe klimatyzacją. Panowały tam odpowiednie warunki do pracy.

Zamówienie do firmy plastikowych koszy na śmieci 

Kosze na śmieciOd sekretarki uzyskałem informację, że pracownicy mają do mnie wniosek. Chętnie spotykałem się z ludźmi i z nimi rozmawiałem, ponieważ zależało mi, żeby byli zadowoleni z pracy dla mnie. Kosze na śmieci były tematem tego spotkania, co nieco mnie zaskoczyło na samym początku. Okazało się jednak, że kosze były ważne, ponieważ każde stanowisko miało być wyposażone w plastikowy kosz na śmieci. Duży kontener na odpady stał na końcu sali, jednak powodowało to, że co chwilę ktoś kręcił się po sali i robił niepotrzebne zamieszanie. Kosze miały ułatwić wszystko pracownikom i dodatkowo korzystnie wpłynąć na jakość ich pracy. Zaraz po spotkaniu zebrałem zamówienie, na podstawie którego zamówiłem plastikowe kosze. Zamówiłem je u swojego stałego dostawcy, ponieważ zawsze miał on w ofercie najlepsze produkty. Kosze, które zamówiłem nie były duże, ale idealnie nadawały się do stanowisk pracy, które były na sali. Następnego dnia już każdy pracownik do dyspozycji miał własny kosz plastikowy na śmieci i dzięki temu skończyły się ciągłe wycieczki po sali. Kosze każdego dnia były opróżniane przez ekipę sprzątającą i dzięki temu na sali zawsze panował porządek.

Pracownicy zawsze mnie doceniali, ponieważ byłem w stanie spełnić ich potrzeby i oczekiwania. Moje względem nich również były wysokie, ponieważ nastawiony byłem na wynik sprzedażowy. Pracownicy poważnie traktowali swoje obowiązki i nigdy mnie nie zawiedli. To była udana współpraca.