Jestem ojcem kilkunastoletniej córki. Miała ona w swoim życiu wiele pasji, jednak siatkówka wydaje się miłością jej życia. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ jest to sport, który jest ogólnorozwojowy. Co więcej, sam jestem wielkim kibicem siatkówki i uwielbiam oglądać mecze tej dyscypliny. Dlatego też staram się wspierać swoją córkę w jej pasji. Ostatnio nawet kupiłem jej w prezencie specjalny rękawek.

Prezent dla siatkarki w postaci rękawka

rękawek siatkarskiJako ojciec, bardzo chętnie wspieram wszelkie hobby swojego dziecka. Jestem zdania, że trzeba szukać swojego szczęścia, a przede wszystkim talentu. Mam wrażenie, że po wielu próbach, moja kochana córeczka wreszcie odnalazła to, w czym jest dobra, i w czym chce się rozwijać. Jej dyscypliną jest siatkówka. Z wielkim zaangażowaniem uczęszcza na treningi i z dużą ekscytacją opowiada mi o swoich meczach. Sam z resztą staram się na nich bywać możliwie często. Kiedy przed moją córką był bardzo ważny mecz w fazie pucharowej istotnych rozgrywek, postanowiłem sprawić jej drobny upominek. Był nim rękawek siatkarski. Wiedziałem, że przyda się on mojej córeczce, ponieważ wielokrotnie mi o nim wspominała i pokazywała go w Internecie. Bardzo się ucieszyła na ten prezent. Co więcej, jestem pewien, że będzie się on jej kojarzył ze mną. Kto wie, może będzie to jej szczęśliwy talizman? Ważny mecz został wygrany przez jej drużynę, więc wszystko na to wskazuje!

Od momentu, w którym wręczyłem mojej córce prezent w postaci rękawka siatkarskiego, występuje ona w nim we wszystkich meczach. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ upominek okazał się trafiony w stu procentach. Jestem bardzo dumny ze swojego dziecka, ponieważ widzę, jak dzięki siatkówce się spełnia. Kto wie, może w przyszłości będzie ona znaną siatkarką?