Kurtka na motocykl

Kurtka na motocykl

Odkąd tylko pamiętam, wraz z mężem kochamy motocykle. Odkąd tylko jesteśmy razem, przez nasze wspólne życie przewinęło się kilka maszyn. Jeździliśmy już na motocyklach enduro oraz na motocyklach turystycznych. Jednakże po paru latach stwierdziliśmy, że prawdziwą klasę mają w sobie choppery. Dlatego też po jakimś czasie postanowiliśmy wyposażyć się w takowe maszyny. A jak wiadomo – wraz ze zmianą sprzętu należy dokonać zmiany wyposażenia, także przed nami był zakup kurtek, spodni i kasków.

Skórzane kurtki na motocykl zgodne z obecnymi trendami

modne kurtki motocykloweKiedy tylko podjęliśmy z mężem decyzję o zmianie motocykli na choppery, byliśmy bardzo podekscytowani. Do tej pory jeździliśmy bowiem na nich wyłącznie okazjonalnie. Co więcej, ze zmianą sprzętu wiązała się także zmiana całego wyposażenia. Począwszy od kasku, poprzez kurtkę i spodnie, aż po buty. Zazwyczaj stawiamy na jakość, wobec czego udając się do sklepu z ubraniami i motocyklami, pierwszym naszym celem stały się modne kurtki motocyklowe. Chcieliśmy bowiem bardzo dobrze prezentować się na naszych nowych środkach transportu, doskonale wiedząc, że moda i trendy obecne są także w dziedzinie naszego wieloletniego hobby. Dlatego też, kiedy dobraliśmy piękne i zgodne z obecnymi trendami skórzane kurtki, byliśmy bardzo szczęśliwi. Nie liczyło się dla nas to, że zostawiliśmy w tym sklepie sporo pieniędzy. Ważniejszy był fakt, że kupiliśmy coś, co dzięki swojej niekwestionowanej jakości posłuży nam przez lata.

Do dzisiaj podróżujemy naszymi chopperami, w kurtkach, które kupiliśmy przed laty. Z ręką na sercu mogę przyznać, że nie wysłużyły się one ani trochę. Bardzo nas to cieszy, bo właśnie dlatego przeznaczyliśmy na nie sporą sumę pieniędzy. Co więcej, prezentujemy się na naszych maszynach bardzo godnie i modnie. Zauważają to nie tylko nasi znajomi, ale także mijający nas motocykliści.