Modne dodatki do ubrań

Modne dodatki do ubrań

 

Każdy kto wkłada swój czas i pomysły w tworzenie własnego indywidualnego stylu wie, jak wielką rolę odgrywają najróżniejsze akcesoria. Obojętnie jaki styl lubimy najbardziej, wszelkie paski, czapki, torebki, chusty czy etui na telefon dopełniają nasz wizerunek.

Właściwy dobór akcesoriów do stylu

akcesoria Mitchell and NessKażdy człowiek posiada swój własny styl ubierania się, w którym czuje się najlepiej. Może to być styl sportowy, inspirowany ruchem hippisowskim albo romantyczny. Współcześnie często jest to również styl mieszany, uliczny, a akcesoria Mitchell and Ness wpisują się w niego idealnie. Doskonale można je komponować nie tylko z popularnym stylem sportowym, który ma wielu zwolenników, ale i ze stylem miejskim – casualowym, swobodnym i otwartym na nowinki ze świata mody. Akcesoria takie jak czapki – zimowe lub popularne daszkiem – są idealnym dopełnieniem stroju sportowego, składającego się na przykład z bluzy z kapturem, ulubionych tenisówek i spodni dresowych. Ale może je również połączyć z mniej oczywistym strojem. W przypadku kobiet będą się dobrze prezentować z klasyczną spódniczką mini oraz skórzaną kurtką, a w przypadku mężczyzn warto je połączyć z jeansami i czarną koszulą. Takie nieoczywiste stylizacje tym bardziej podkreślą kolory oraz wzory czapek, które są rozpoznawalne na całym świecie. Idealnym dopełnieniem będzie również sportowa torba z aplikacjami w formie logo danej drużyny sportowej. Przyda się nie tylko podczas treningów czy podróży, ale podkreśli indywidualny styl oraz zainteresowanie sportem.

Dobór akcesoriów do całego stroju jest niezmiernie ważny. Często jest nie tylko uzupełnieniem stylizacji, ale nawet jej najważniejszym elementem, dlatego warto do wybrać ze szczególną starannością. Ich wybór jest ogromny – od biżuterii po torby.