Montaż drzwi wejściowych

Montaż drzwi wejściowych

Czasem nie wszystko pójdzie po naszej myśli. Ja ostatnio miałam bardzo dziwną i nieprzyjemną sytuację. Mieszkam w bloku na pierwszym piętrze. Przyzwyczaiłam się do tego, że ludzie z ulotkami dzwonią, żeby ich wpuścić, albo z administracji. Zawsze wybierają pierwszy z dołu numerek. Jednak kiedyś ktoś dosłownie zdewastował mi drzwi.

Szybkie zamontowanie drzwi do domu

sprawny montaż drzwi na śląskuOkazało się, że był to jakiś niezupełnie trzeźwy sąsiad z bloku obok. Pomyliły mu się bloki i myślał, że żona wymieniła zamki. Tak więc zniszczył nasze drzwi. Nie dało się już nic z nimi zrobić. Oczywiście, następnego dnia, kiedy już wrócił do normy, bardzo nas przepraszał i od razu pojechaliśmy z nim po nowe drzwi. Wybraliśmy sobie takie ładne, czarne. No cóż, jakaś rekompensata musi być za to. Będziemy mieć chociaż porządniejsze drzwi niż wcześniej. Razem z drzwiami zamówiliśmy też sprawny montaż drzwi na śląsku tak, żeby w krótkim czasie te drzwi u nas założyć i by już można z nich było korzystać. Nie wyobrażam sobie, że miałabym na noc zostawić do siebie otwarte drzwi. Ekipa przyjechała z drzwiami od razu i natychmiast zabrali się do pracy. Mieli ze sobą wszystkie narzędzia, nie musiałam im niczego przynosić. Bardzo profesjonalna firma od razu zabrali się za pracę. Coś wywiercili, coś ustawili, sprawdzali poziomicą czy będzie równo. Cała praca zajęła im bardzo mało czasu. Aż byłam w szoku, że tak szybko można założyć drzwi. Byłam zdumiona i bardzo wdzięczna, że udało się to zrobić wszystko w jeden dzień.

Teraz jak widać mam już założone nowe, eleganckie drzwi, w ciemnym kolorze. Takich już nikt nie da rady mi zniszczyć, ponieważ są z bardzo mocnego tworzywa. Mąż, który pracuje za granicą, nie mógł przestać się śmiać, gdy zadzwoniłam mu opowiedzieć o tej całej sytuacji ze zniszczonymi drzwiami.