Najlepsza księgowość w Bydgoszczy

Najlepsza księgowość w Bydgoszczy

Kiedy skończyłam studia, nie spodziewałam się, że kiedyś osiągnę taki sukces jak teraz. Zaryzykowałam, i otworzyłam swoją własną działalność. Moja księgowość cieszy się uznaniem od lat i jest uznawana za jedną z najlepszych.

Odwaga i ciężka praca to podstawa

księgowość dla firm w BydgoszczyNigdy nie spodziewałam się, że sama będę prowadzić księgowość dla firm w Bydgoszczy, ale jakoś się udało. Wiele osób pytało mnie, jak to się stało, że udało mi się tak zasłynąć. Przede wszystkim, potrzebna była odwaga, żeby zaryzykować. Mogłam przecież pójść z torbami, zbankrutować. Na początku zawsze jest ciężko, i tego się właśnie obawiałam, że pójdę z torbami, i nici będą z moich planów. Jednak stwierdziłam, że skoro miałam bardzo dobre oceny na studiach, znam się na rzeczy jak nikt inny, i pracowałam już w różnych biurach rachunkowych, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować. Potem na pewno bym żałowała, że nie podjęłam takiej decyzji. Ludzie zawsze do nas wracają, i są zadowoleni z usług. Bardzo ważne jest, aby dbać o każdego klienta, i indywidualnie podchodzić do powierzonych zadań, a nie tak hurtowo. Co mamy w swoich zadaniach? Prowadzenie wszelakich ksiąg, na przykład handlowej, podatkowej księgi rozchodów, i przychodów i ewidencje zryczałtowanego podatku dochodowego. W obecnych czasach komputerów, większość liczą za nas programy, i kalkulatory, jednak są rzeczy, których nie zrobi za nas komputer, więc jakąś wiedzę, poza umiejętnością obsługi komputera trzeba mieć. Wychodziłam z takiego założenia, że jeżeli się za coś biorę, to muszę być w pełni kompetentna w danej dziedzinie.

Początki bywają ciężkie, ale nie warto się poddawać. Teraz mamy tylu klientów, że musimy zatrudniać dodatkowych ludzi. Jesteśmy już sprawdzeni, ludzie są zadowoleni i nam ufają.