Naturalne efekty makijaży permanentnych

Naturalne efekty makijaży permanentnych

Odkąd pamiętam zawsze lubiłam bawić się makijażem. Często jako nastolatka pożyczałam od mamy kosmetyki i po szkole eksperymentowałam z pierwszym makijażem. Z biegiem czasu stałam się całkiem dobra w robieniu makeupu, ale niestety z jedną kwestią sobie nie radzę. 

Nowoczesne makijaże permanentne

makijaż permanentny brwi poznańPrzez większość czasu kiedy ćwiczyłam makijaż skupiałam się głównie na oczach oraz ustach dlatego dzisiaj te dwie kwestie nie sprawiają mi najmniejszego problemu. Mogę nawet powiedzieć, że makijaż, który zajmuje kobietom przeważnie godzinę, ja potrafię wykonać w niecałe dwadzieścia minut. Niestety, ale i ta kwestia uległa zmianie, kiedy modnym stało się malowanie brwi. Wcześniej wystarczyło je po prostu regulować, a kiedy ktoś tego nie potrafił, odwiedzał kosmetyczkę. Dziś jednak w modzie są grube i idealnie równe brwi, których ja po prostu narysować nie potrafię. Ćwiczyłam niejednokrotnie najróżniejsze techniki włącznie z odrysowywaniem od szablonu, ale niestety nic dobrego z tego nie wychodziło dlatego umówiłam się na makijaż permanentny brwi Poznań posiada wykwalifikowane osoby, które potrafią zrobić naprawdę perfekcyjny tego typu makijaż. Po przejrzeniu portfolio czułam, że oddaję się w ręce prawdziwych profesjonalistek, a już po kilku minutach spędzonych wraz z nimi w gabinecie byłam wręcz tego pewna. Moje brwi były robione metodą piórkową polegającą na tym, aby efekt był jak najbardziej zbliżony do naturalnego i efekt ten jak najbardziej udało się osiągnąć.

Kiedy spojrzałam w lusterko po zakończeniu makijażu byłam wniebowzięta. Moje brwi wyglądały tak, jakby ktoś je perfekcyjnie wyregulował i najmodniejszy ostatnimi czasy kształt, który w dodatku jak się okazało bardzo mi pasował do oprawy oczu i owalu twarzy! Brwi rzeczywiście wyglądały niezwykle naturalnie i nigdy bym nie powiedziała, że jest to tatuaż.