Niepalne listwy dekoracją restauracji

Niepalne listwy dekoracją restauracji

 

Przez lata ciężko pracowałam, rozwijając mój kulinarny kunszt, żeby pewnego dnia otworzyć swoją własną restaurację. W końcu udało mi się zebrać oszczędności na wkład własny do kredytu, żeby kupić lokal i potrzebne wyposażenie kuchni, czyli serca każdego lokalu gastronomicznego.

Nowoczesne listwy z oświetleniem LED

niepalne listwy mardomOd dawna miałam w głowie obraz, jak ma wyglądać mój lokal. Z tyłu przestronna i funkcjonalna kuchnia, w której mój zespół kucharzy będzie mógł pracować w komfortowych warunkach, ze sprzętem najwyższej jakości. Od frontu sala, która miała być wizytówką lokalu. Chciałam stworzyć nowoczesne, ale jednocześnie eleganckie miejsce, łączące elementy tradycyjne z najnowszymi trendami. Zdecydowałam się na drewniane stoły, nakryte białymi obrusami. Do tego na każdym stole musiał znajdować się szklany wazon ze świeżymi kwiatami. Krzesła również wybrałam proste, wykonane z drewna. Powiewem nowoczesności i nieco klubowego klimatu miały być listwy oświetleniowe. Kiedy wybrałam się do sklepu, po zakup dekoracji, sprzedawca polecił mi niepalne listwy mardom. Stwierdził, że w restauracji występuje podwyższone ryzyko wystąpienia pożaru, więc powinnam wybrać listwy z niepalnego tworzywa sztucznego. Ich projekt idealnie wpasowywał się do mojej wizji, więc zgodziłam się bez dłuższego namysłu. Zamówiłam też oryginalny stojak na wino, zrobiony z korka, który miał zamienić jedną ze ścian w katalog win. Jako dopełnienie całości miały mi posłużyć duże rośliny doniczkowe, palmy, draceny, juki i alokazje. Zależało mi na zielonym akcencie.

Do otwarcia zostało już tylko kilka dni, nie mogę się doczekać, aż zobaczę efekt finalny. Jestem pewna, że oryginalny wystrój przyciągnie klientów, a dobre jedzenie sprawi, że będą do mnie wracać, żeby kolejny raz uraczyć swoje kubki smakowe moimi daniami.