Nowa łazienka z drewnianymi meblami

Nowa łazienka z drewnianymi meblami

 

Zbliża się wiosna i wiele osób w tym czasie zabiera się za wielkie porządki w mieszkaniach. Niektórzy postanawiają w tym czasie zrobić remont. Ja w tym roku wpasowuje się w tą drugą grupę. Zabieram się w końcu za remont łazienki w mieszkaniu. Jest ona bowiem według mnie mało funkcjonalna i zupełnie nieatrakcyjna wizualnie.

Meble do łazienki na zamówienie

zestaw mebli łazienkowych z umywalkąWiosna jest takim okresem, który zachęca do zmiany. Zmieniamy więc garderobę swój wygląd a także wnętrza naszych domów. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o słynne wiosenne porządki. Przełom kwietnia i maja to czas, w którym wiele osób decyduje się na przeprowadzenie remontu. Ja również w tym roku zabieram się za remont łazienki. Całe mieszkanie zostało odświeżone na przestrzeni ostatnich dwóch lat, natomiast łazienka czekała cały czas na swoją kolej. Odmalowałam więc ściany i położyłam nowe kafelki. Zamówiłam też zestaw mebli łazienkowych z umywalką u znajomego stolarza. Mam dosyć niewymiarową łazienkę, więc najlepiej sprawdzają się tutaj meble zrobione na wymiar. Zależało mi na tym, aby łazienka nawiązwyała do natury. Jest w niej sporo zielonych akcentów oraz drewnianych elementów. Wspomniane wcześniej meble są właśnie wykonane z jasnego drewna. Mam więc duży blat z umywalką, pod którym znajdują się funkcjonalne szuflady, oraz wysoką, wąską szafę, w której można schować ręczniki, kosmetyki czy też środki czystości. Nad umywalka znalazło się duże lustro, również oprawione w jasne drewno.

W tym roku na wiosnę zabrałam się w końcu na remont łazienki. Chciałam w niej stworzyć funkcjonalną a zarazem nowoczesną przestrzeń i udało mi się to. Duża w tym zasługa całego kompletu mebli, który został wykonany z jasnego drewna na moje zlecenie, przez znajomego stolarza. Całość prezentuje się bardzo elegancko.