Odmienione mieszkanie dzięki nowoczesnym tapetom!

Odmienione mieszkanie dzięki nowoczesnym tapetom!

 

Kiedy w końcu wyprowadzamy się na swoje, jesteśmy tak podekscytowani perspektywą samodzielnego życia, iż często nie zwracamy uwagi na szczegóły, które już potem mogą mieć dla nas wielkie znacznie.

Piękna nowoczesna tapeta

nowoczesne tapety WarszawaTakimi szczegółami jest oczywiście wystrój mieszkania. Szczegóły, albowiem kupując mieszkanie często zwracamy uwagę jedynie na cenę, metraż oraz odległość od centrum. Nie patrzymy jednak na kolor ścian i całą resztę, co może jednak stanowić dodatkowy parobem, kiedy po przeprowadzce dojdzie do nas, że nasze mieszkanie wygląda mimo wszystko smutno i… przydałby nam się remont. Na który po zakupie mieszkania nie zawsze mamy dodatkowe pieniądze. Sama się o tym przekonałam, kiedy wprowadziłam się do swojego nowego domu. Moje białe meble w połączeniu z białymi ścianami wyglądały naprawdę przerażająco sterylnie i choć lubię porządek w swoim życiu i otoczeniu, tak wiało już po prosu przesadą. Udałam się zatem do jednego ze sklepów z asortymentem dekoracyjnym i budowlanym, aby znaleźć jakieś ładne dodatki, które będą kontrastować z bielą ścian i nadadzą mojemu mieszkaniu charakteru. Jednak moją uwagę przykuły nie figurki, czy ozdobne lampy, a nowoczesne tapety Warszawa jest świetnie zaopatrzonym miastem, jeśli chodzi o sklepy budowlane. W końcu to stolica naszego państwa, jednak nie sądziłam, że znajdę w jednym ze sklepów aż tak przepiękne tapety! Najbardziej spodobała mi się niebieska tapeta, czy raczej fototapeta przedstawiająca wiosennego dmuchawca na tle pogodnego nieba. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i wiedziałam, że na sto procent ją zakupie. Tym bardziej, że kupno tapety to z pewnością o wiele mniejszy koszt niż w przypadku gdybyśmy się zdecydowali na wymianę mebli i malowanie na nowo ścian.

Tapeta przepięknie zdobi moją ścianę i sprawia, że biel nie wydaje się już tak straszna! Wprowadziłam do swojego mieszkania nieco wiosny i wiosennego dobrego humoru, co stało się dla mnie niejako symboliczne, ponieważ tak, jak natura budzi się do życia wiosną, tak ja zaczynałam właśnie nowy etap!