Oglądanie sal weselnych w Zielonej Górze

Oglądanie sal weselnych w Zielonej Górze

 

Moja żona zawsze chciała wyprawić wesele w mieście, z którego pochodziła. Nie miałem nic przeciwko temu – wystarczyło jedynie znaleźć odpowiednią restaurację, która pomieści wszystkich naszych gości. Umówiliśmy się z kilkoma restauracjami na oglądanie sal.

Wybór sali weselnej w zielonogórskiej restauracji

sale weselne Zielona GóraWiedzieliśmy, że zapewne nie będzie to prosty wybór. Większość sal wyglądała bardzo podobnie. Ciężko było wyobrazić sobie jak całość będzie wyglądała w momencie, w którym światła w różnych kolorach będą zapalone, krzesła i ściany przystrojone, a z głośników będzie dobiegała muzyka. Skupiliśmy się zatem na rozmiarze sali oraz przeglądaliśmy proponowane menu. Żadna z restauracji nie wyróżniała się niczym szczególnym, choć wszystkie wyglądały zachęcająco. Dopiero przy czwartej restauracji oboje poczuliśmy, że to właśnie jest to. Wiedzieliśmy, że gdy w grę wchodzą sale weselne Zielona Góra może pochwalić się sporą ilością porządnych restauracji, ale nie było sensu oglądać kolejnych. Ta, w której byliśmy teraz spodobała nam się na tyle, że byliśmy w pełni zgodni co do tego, że bierzemy ją niezależnie od kosztów. Okazało się jednak, że nie są one wcale wysokie. Menu również wyglądało świetnie. Praktycznie wszystko było tam takie, jakby czekało konkretnie na nas. Jeszcze tego samego dnia poprosiliśmy o przygotowanie umowy na wynajęcie sali weselnej oraz zamówienie zespołu i wyżywienia. Postanowiliśmy zlecić wszystko pani, która oprowadzała nas po sali. Wyglądała na bardzo kompetentną i konkretną osobę.

Wesele w pełni się udało. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi i zespołu, zabawa trwała niemal do rana i każdy z gości był zachwycony. Wiem, że nie mogliśmy trafić lepiej – intuicja podpowiedziała nam, że to najlepsze dla nas miejsce w Zielonej Górze.