Organizuję imprezy masowe w Warszawie!

Organizuję imprezy masowe w Warszawie!

Każdy był kiedyś na jakiejś imprezie masowej. Dla mnie jest to chleb powszedni, ponieważ organizuję je już od kilku lat. Szczerze mówiąc kiedy przeprowadzałem się do Warszawy jako dwudziestolatek to nie spodziewałem się, że pójdę tą drogą jeżeli chodzi o moją karierę ale zdecydowanie nie żałuję.

Planowanie imprez jest bardzo ekscytujące

Planowanie imprez masowych na terenie warszawyJako, że Warszawa to stolica to dzieje się w niej naprawdę dużo i dość często odbywają się tutaj często imprezy masowe. A ja zajmuję się organizacją sporej części z nich. Oczywiście nie sam ale i tak bardzo muszę się za każdym razem postarać i ciężko pracować żeby wszystko wyszło dobrze. Planowanie imprez masowych na terenie Warszawy jest naprawdę bardzo ciekawe i uwielbiam tę pracę. W takiej pracy bardzo ważne są umiejętności społeczne i interpersonalne. Dla mnie nie ma nic lepszego niż poznawanie nowych osób oraz spotykanie się z ludźmi. Mogę powiedzieć, że mam naprawdę dużo kontaktów i to zdecydowanie przydaje się w czasie organizowania różnych imprez. Ostatnią imprezą, którą planowałem razem z moimi współpracownikami był Sylwester w Warszawie. Takie imprezy są dość ciężkie do ogarnięcia, ponieważ występuje na nich dużo ludzi, potrzebna jest naprawdę wielka scena, która musi wyglądać spektakularnie i to wszystko jest jeszcze nadawane na żywo przez telewizję. Nie mówiąc już o tym, że w trakcie musi się odbyć pokaz sztucznych ogni, co też jest bardzo trudne do zaaranżowania.

Mimo tego, że Sylwester był bardzo trudny do zaplanowania to i tak świetnie bawiłem się świetnie przy jego organizacji. Przede wszystkim też jestem bardzo dumny z tego jak ta cała impreza wyszła i jak wszystko gładko poszło. Jestem wdzięczny, że mogę pracować z tak wspaniałymi ludźmi dzięki, którym wszystkie te imprezy masowe dobrze się udają i ich uczestnicy są zadowoleni.