Oświetony szyld promujący

Oświetony szyld promujący

Jestem właścicielką jednej z dużych restauracji w Warszawie. Punkt, w którym znajduje się moja restauracja znajduje się w ścisłym centrum, w którym aż roi się od neonowych świateł oraz kolorowych reklam. Ze względu na dużą konkurencję obecną w stolicy zdecydowałam się zainwestować w podświetlane logo nad wejściem głównym.

Podświetlana reklama w postaci szyldu

szyldy podświetlane warszawaW sztuce kulinarnej stawiam na jakość produktów oraz profesjonalnych kucharzy. Estetykę restauracji chcę budować na tych samych zasadach. Poszukuję firmy, która wykonuje profesjonalnie szyldy podświetlane Warszawa nie ułatwia mi poszukiwań ze względu na ogromną ilość ofert. Obawiam się, że mogę trafić na amatora a bardzo cenie sobie wygląd zewnętrzny lokalu jak o ogródka letniego. Szyld, który mnie interesuje nie może być pstrokatym, tandetnym napisem. Ze względu na to, że w mojej restauracji panuje klasyczny styl, a wnętrze wypełnione jest ciepłym światłem i drewnianymi elementami, poszukuje czegoś eleganckiego i jednocześnie przyciągającego uwagę. Chciałabym, aby kształt napisy był skośny i finezyjny. Kolory, które proferuję są na pewno ciepłe i niezbyt ekstrawaganckie. Inspirację do założenia podświetlanego szyldu podsunął mi kolega, będący właścicielem sąsiedniej knajpy. Jego kuchnia, jak i styl restauracji jest bardzo nowoczesny, zatem oświetlony szyld będzie doskonale pasował do tamtego wnętrza.

Nie chcę narażać się na koszty w przypadku projektu, który nie będzie mi się podobał, dlatego chciałabym zatrudnić projektanta, który wykona wizualizację szyldu i weźmie pod uwagę moje sugestie dotyczące wizerunku lokalu. Mam nadzieje, że podświetlenie nada restauracji świeżości, nowoczesności i przyciągnie warszawiaków, jak i osoby przyjezdne oraz turystów zza granicy do mojej restauracji.