Polecany suplement diety

Polecany suplement diety

Człowiek przez całe swoje życie stara się dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. W tym celu systematycznie zgłasza się na konsultacje lekarskie i wykonuje zlecone badania. Poza tym w ramach własnych możliwości stara się wzmacniać organizm i regenerować siły. Skutecznie pomagają w tym koncerny farmaceutyczne wprowadzając na rynek różnego rodzaju suplementy diety.

Jak dawkować preparat chlorella?

chlorella dawkowanieW ostatnim czasie szczególnym zainteresowaniem cieszy się chlorella, alga morska pochodząca z Japonii. Stanowi ona bogate źródło chlorofilu dzięki któremu nasz organizm zostaje oczyszczony z metali ciężkich i toksyn. Preparat zawiera wiele witamin i minerałów dlatego bardzo chwalą go sportowcy oraz wegetarianie i weganie. Jest nieoceniony w walce z wolnymi rodnikami. Hamuje wzrost bakterii patogennych, wirusów i grzybów. Jest niezastąpiony w leczeniu niedokrwistości, oraz innych chorób układu krążenia. Przyśpiesza gojenie się ran i owrzodzeń, poprawia i regeneruje naskórek. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu poprawiając pamięć i koncentrację. Regularne przyjmowanie zapobiega wystąpieniu zmian miażdżycowych i zaników pamięci. Osoby przyjmujące chlorellę odczuwają lekkość i przypływ energii. Jeśli przyjmujemy preparat taki jak chlorella dawkowanie powinniśmy ustalić z lekarzem prowadzącym lub farmaceutą.  Przyjmując od trzech do sześciu tabletek dziennie przez okres sześciu miesięcy zapewnimy sobie zdrowie i dobre samopoczucie.

Myślę więc, że nie ma potrzeby przekonywania nikogo do zalet preparatu jakim jest chlorella. Możemy ją zakupić w postaci łatwych do połknięcia tabletek w każdej aptece lub sklepie zielarskim. Koszt zakupu nie jest duży i nie odbiega od cen standardowych preparatów wzmacniających. Natomiast skuteczność potwierdzona i gwarantowana.