Prezent na rocznicę – karykatura

Prezent na rocznicę – karykatura

Wybranie ciekawego prezentu z okazji jakiejś rocznicy może okazać się nie lada wyzwaniem. Warto wybrać coś, co będzie dla solenizantów zabawną pamiątką, którą będą mogli powiesić na ścianie czy ustawić na półce, aby każdego dnia mogli na nią zerkać, by poprawić sobie humor. Jak wybrać taki prezent, aby mile zaskoczyć obdarowanych?

Wręczenie karykatury z okazji rocznicy

karykatura na prezent rocznicowyNajbardziej popularną z rocznic, jakie obchodzimy, jest rocznica ślubu. Jest to wspaniała okazja, aby wręczyć świętującym zabawny prezent. Karykatura na prezent rocznicowy nadaje się doskonale, ponieważ może stać się oryginalną, ale równocześnie zabawną pamiątką, która rozbawi osoby, które zostały na niej przedstawione. Karykatura jest takim rysunkiem, który ma uwydatniać jakieś charakterystyczne cechy osób, które są na rysunku. Może to być np. kształt twarzy, nos, oczy czy uśmiech. Ponadto mamy zupełną dowolność tego, co jeszcze znajdzie się na takim rysunku, poza postaciami ludzi. Może to być np. samochód czy obrazek przedstawiający małżeństwo świętujące swoją rocznicę na tropikalnych wakacjach. To właśnie zupełna swoboda wybrania wszelkich szczegółów rysunku sprawia, że można stworzyć kompozycję, która będzie doskonale pasować do osób, które chcemy obdarować takim nietypowym obrazkiem. Technika rysunku też może być różna – od rysowania ołówkiem, przez malowanie aż po mniej typowe techniki – to już zależy od rysownika oraz jego możliwości.

Rysunek wykonany przez kogoś ręcznie jest doskonałym pomysłem na bardzo unikatowy i niepowtarzalny upominek. Karykatura jest jego szczególną odmianą, która z pewnością sprawi, że na twarzach osób, które dostaną taki prezent z okazji rocznicy, pojawi się uśmiech. Taki rysunek to bardzo ciekawa pamiątka, która ozdobi ścianę lub półkę.