Produkcja zawiesi ruszyła

Produkcja zawiesi ruszyła

 

W nowo powstałych halach pod miastem w końcu pojawił się inwestor, który zainwestował nie male pieniądze w rozwój swojej firmy. Jak się okazało firma, która tu powstała będzie produkować zawiesia najróżniejszego typu. Od materiałowych do transportu drogowego po metalowe łańcuchy niezbędne przy używaniu cięższych ładunków.

Zawiesia pomocą dla miasta

transportowe zawiesiaHala produkcyjna, która powstała właśnie w naszym mieście,jest największa w całym kraju. Dodatkowo została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt jaki jest tylko na rynki do produkcji zawiesi.Sztandarowym produktem firmy będą transportowe zawiesia. Ze względu na to, że w Polsce rynek transportu drogowego jest bardzo mocno rozwinięty, firma będzie mogła liczyć na bardzo dużą ilość zamówień. Tym bardziej, że jakość produkowanych przez nich zawiesi jest już doceniana na innych zachodnich rynkach. Mają na nie zlecenia od różnych firm z całej Europy.Na rynku coraz trudniej znaleźć zawiesia dobrej jakości, które nie będą jednorazowego użyto po przestępnej cenie. W związku z rozwojem firmy będzie mogła sobie ona pozwolić na to, by obniżyć nieco ceny zawiesi, co sprawi że przyciągnie zdecydowaną większość klientów. W zeszłym miesiącu firma podpisała spory kontrakt z miejscową jednostka strażacką na zawiesia do akcji specjalnych, głównie ratunkowych a jak wiadomo w tym zawodzie dokładność jest niezmiernie ważna, też zawiesia muszą być jak najlepszej jakości.

Dodatkowo sama firma ma zatrudniać blisko ponad 1000 osób. Będzie to bardzo duża ulga dla miasta, gdyż w ostatnim kwartale bezrobocie zaczęło podchodzić już pod 10% w naszym regionie. Wierzymy, ze firma rozwijać się będzie dalej w dobrym i szybkim tempie i dużo ludzi z okolicznych miasteczek również będzie mogło znaleźć tam pracę.