Prowadzę firmę sprzątającą

Prowadzę firmę sprzątającą

Długo czasu szukałem pomysłu na własny biznes aż w końcu wpadłem na genialny pomysł, który od razu wdrożyłem. Załatwiłem sobie nawet dofinansowanie z miasta, które w całości przeznaczyłem na rozwój swojej działalności. Chcę być najlepszy w branży.

W mojej dobrej firmie sprzątającej zatrudniam sprawdzonych ludzi

dobra firma sprzątająca z WrocławiaWiem, że jest nie jedna dobra firma sprzątająca z Wrocławia, ale chcę wybić się na samą górę. Dlatego właśnie inwestuję w najlepszy sprzęt do sprzątania oraz środki czystości. Ponadto zdecydowałem, że zatrudnię tylko ludzi z doświadczeniem. Wystawiłem ogłoszenie od razu i osobiście rekrutowałem ludzi. Oferuję sprzątanie biur, hal oraz domów czy mieszkań a moja oferta jest skierowana do każdego. Dzięki pełnemu zakresowi usług mam pewność, że moja dobra firma sprzątająca z Wrocławia na pewno będzie cieszyła się zainteresowaniem. Zgłosiło się wiele osób i wybrałem tylko takie, które się sprawdziły i posiadały doświadczenie, które jest niezbędne do podjęcia pracy w mojej firmie. Ofertami zająłem się osobiście, ponieważ chciałem mieć osobisty wpływ na to z kim zamierzam podjąć współpracę. Udało mi się wzbudzić zainteresowanie w kilku firmach, gdzie moi ludzie mieliby sprzątać biura i hale produkcyjne. Chętnie udałem się na spotkanie, by omówić wszystkie szczegóły. Udało się od razu dojść do porozumienia i mam stałe zlecenia. Zatrudniam też sprawdzonych ludzi, którzy świetnie sobie ze wszystkim radzą. Płacę im dość dużo, bo chcę ich zatrzymać w swojej firmie sprzątającej.

Na chwilę obecną mam kilkanaście umów podpisanych na sprzątanie biur. Do tego sprzątamy mieszkania w całym mieście oraz kilka domów. Zatrudniłem też więcej osób do pracy, ponieważ dotychczasowy skład nie był już wystarczający. Wszystko idzie jak należy.