Przechodzę na dietę wegańską

Przechodzę na dietę wegańską

Ja to w sumie za mięsem to nie przepadałam od dziecka. Owszem, są dania, które bardzo lubię ale mogłabym z nich całkowicie zrezygnować. Postanowiłam, że przestanę jeść mięso i poszukam jakie produkty najlepiej w zamian spożywać. Zaczęłam nowy etap.

Wybór diety wegańskiej był jednym z najlepszych

dieta wegańska WarszawaBardzo mocno zainteresowała mnie dieta wegańska Warszawa, która miała mnóstwo produktów, o którym nawet nie słyszałam. Mama zawsze robiła zakupy i w sumie to często takie same produkty przewijały się przez naszą lodówkę. Teraz, kiedy mieszkam sama to mogę decydować o tym co jem i bardzo mi to odpowiada. Poczytałam sporo na temat takiej diety i dowiedziałam się jak pozytywny efekt ona ma na ciało człowieka, które jest dużo zdrowsze. Uwielbiam zielone warzywa, które występują w każdym daniu, jeżeli tylko tego chcę. Wybrana przeze mnie dieta wegańska Warszawa została wprowadzona od razu. Opróżniłam całą lodówkę i pojechałam na zakupy. Miałam oczywiście przygotowaną dokładną listę zakupów, ażeby niczego nie przeoczyć. Od teraz całkowicie zmieniam swoje nawyki żywieniowe i zdaję sobie sprawę, że to będzie miało bardzo korzystny wpływ na mój organizm. Mamę o wszystkim poinformowałam, żeby mi przypadkiem nie przygotowała jakiegoś mięsa jak ją odwiedzę. Po tygodniu od wprowadzenia tej diety zaczęłam zauważać zmiany. Moja cera wyglądała lepiej i nawet zaczęłam lepiej rozumieć swoje ciało, które cały czas wysyła mi różne sygnały. To była najlepsza decyzja w moim życiu i cieszę się, że zdecydowałam na tę dietę.

Już ponad rok jadam w taki sposób i zauważyłam, że czuję się o niebo lepiej. Zaczęłam nawet uprawiać sport, gdzie wcześniej nie miałam na to ochoty. Mam teraz dużo więcej energii i dobrego samopoczucia. Same pozytywy z tego wynikły.