Przejazd w dobrej cenie

Przejazd w dobrej cenie

Jakiś czas temu zdecydowałam z mężem, że pojedziemy na wycieczkę za granicę. Tak naprawdę to o takim wyjeździe myśleliśmy już od dawna. Sugerowaliśmy się jednak cenami. nie chcieliśmy przepłacać za wycieczkę. Okazało się, że niektóre wycieczki są o wiele tańsze jeśli wylot jest z Niemiec.

Wyjazd busem na lotnisko

polecane busy do NiemiecDoszliśmy do wniosku, że przecież do Niemiec i nie jest jakoś bardzo daleko i że możemy tam przecież w jakiś sposób dojechać. Sami nie mamy swojego samochodu i nikt nie mógł nas niestety tego dnia zawieźć na lotnisko. Jednak dowiedziałam się, że są polecane busy do Niemiec i że nimi można w bardzo komfortowych warunkach dojechać na miejsce. Gdy sprawdziłam cenę za taki przejazd to też byłam bardzo zdziwiona. Okazało się bowiem, że nie jest to nic drogiego. Zarezerwowałam więc dla siebie i dla męża miejsca w busie. Gdy doszliśmy na miejsce wyjazdu okazało się, że ten samochód jest nowy i wspaniale wyposażony. Kierowca pomagał nam włożyć bagaże i był bardzo sympatyczny. Powiedział nam też o tym gdzie będą przystanki i ile mniej więcej będą trwały. Na lotnisku powinniśmy być jeszcze ze sporym wyprzedzeniem także byliśmy spokojni o to, że będziemy na miejscu o dobrej godzinie. I tak też było. Podróż była bardzo przyjemna. Ja przeczytała podczas tego czasu trochę książki a mąż po prostu drzemał. Także nie był to w żaden sposób dla nas coś uciążliwego. Mimo tego, że na zewnątrz było gorąco to w środku nie było tego czuć bo działała klimatyzacja.

Według mnie nie mogliśmy jechać niczym lepszym. Byłam bardzo zadowolona przede wszystkim z komfortu jazdy. I taki środek transportu mogę polecić nawet najbardziej wybrednym i wymagającym osobom. Gdy wracaliśmy z wycieczki także jechaliśmy busem z tej samej firmy transportowej.