Pyłki do zdobień

Pyłki do zdobień

Która z kobiet nie lubi hybryd? Nie znam takiej. Sama uwielbiam lakiery hybrydowe, bo dzięki nim nie muszę co kilka dni malować paznokci. Lakiery hybrydowe utrzymują się bardzo długo, co jest ich największą zaletą.

Pyłki do paznokci dają intensywny efekt

pyłki do zdobień paznokciTeraz wśród fanek hybryd furorę robią pyłki do paznokci. Efekt jaki dają pyłki do zdobień paznokci zawsze wydawały mi się zbyt intensywne i błyszczące. Byłam pewna, że nie będą one pasowały do moich ubrań oraz tego jak wyglądam. Wymyślne zdobienia wcześniej widziałam zawsze tylko na zdjęciach albo filmowych tutorialach, które znaleźć można w Internecie. Mimo, że wyglądało to ładnie i bardzo lubiłam patrzeć jak się używa pyłków to byłam przekonana, że ja nigdy nie będę miała manicure wykonanego przy ich pomocy. Gdy jednak przy jednym z dużych zamówień na nowe lakiery hybrydowe jako gratis dostałam pyłek nadający paznokciem efekt syrenki z ciekawości musiałam go wypróbować. Kiedy skończyłam robić swój manicure byłam zszokowana. Paznokcie wyglądały po prostu cudownie. Zakochałam się w tym zdobieniu i pomyślałam sobie tylko jak byłam głupia, że wcześniej nie kupiłam sobie żadnego pyłku. Manicure mimo, że bardzo rzucał się w oczy to tak bardzo mi się spodobał, że od razu tego samego wieczora złożyłam zamówienie na kilka różnych rodzajów produktów pozwalających pięknie ozdabiać paznokcie.

Teraz stałam się prawdziwą maniaczką ozdobnego manicure. Uczę się coraz więcej o zdobieniach i ciągle próbuję nowych technik. Kiedy zmieniam hybrydy nie zawsze mam czas na to by zdobić każdy paznokieć ale przynajmniej chociaż jeden z nich ma chociaż jakiś mały akcent. Wystarczy chociaż inny kolor, a na to pyłek. Generalnie pyłki są świetne jeżeli chodzi o szybkie i proste ozdabianie paznokci.