Rewelacyjna bluza posiadająca zabawny nadruk

Rewelacyjna bluza posiadająca zabawny nadruk

Zbliżały się urodziny mojego taty, a ja zupełnie nie miałam pomysłu na prezent. W porozumieniu z rodziną odnośnie tego, co chcą mu kupić dowiedziałam się, że tata dostanie między innymi wspaniałe kubańskie cygara, akcesoria do swojego ukochanego teleskopu, a także nowe piękne buty.

Idealny prezent w postaci bluz zw śmiesznymi nadrukami

Bluzy ze śmiesznym nadrukiemMój tata to poważny jegomość prowadzący swoją firmę. Najprościej ujmując jest to szanowany w mieście człowiek sukcesu. Dzięki temu zapewnił nam wspaniały start w życie, ale również ma to swoje wady, jak i zalety. Przez fakt, że tatę stać na prawie wszystko, nie wiedziałam co mu kupić, aby czuł się doceniony i zaszczycony. Jest to także osoba z ogromnym poczuciem humoru, a mnie traktuje jak oczko w głowie. Nierzadko też wystarczył niejednego mojego adoratora, co niegdyś miałam mu za złe, lecz dziś rozumiem jego opiekuńczą naturę i jestem mu wdzięczna za jego troskę. Dlatego postanowiłam połączyć ze sobą te elementy i odwiedzić sklep zawierający bluzy ze śmiesznym nadrukiem. Szukałam czegoś, co pasowałoby do taty, typu „córeczka tatusia” i  tym podobne. Znalazłam świetną czarną bluzę z nadrukiem „Mam przepiękną córkę. Podobnie jak broń, łopatę i alibi” Napis bardzo mnie rozbawił, od razu wiedziałam, że spodoba się tacie dlatego czym prędzej ją zakupiłam. W dniu urodzin, kiedy tata zobaczył swój prezent wybuchł gromkim śmiechem, pokazał go całej rodzinie po czym oświadczył, że od dziś będzie w tej bluzie odwoził mnie na każdą randkę, oraz chodził do pracy, a mi wcale to nie przeszkadzało, ponieważ uważam, że jeśli mój przyszły wybranek nie wytrzyma wzroku mojego ojca, nie nadaje się do naszej rodziny! Dopiero przy bliższym poznaniu mój tata pokazuje swoją prawdziwą naturę, oraz to, że nie skrzywdziłby nawet muchy.

Bluza okazała się doskonałym podarunkiem. Mój tata nie żartował i rzeczywiście zaczął chodzić w niej do pracy, a także odwiózł mnie na jedną randkę! Kolega, który stara się o moje względy inteligentnie i żartobliwie wybrnął z sytuacji, przez co bardzo u mnie zapunktował, a także spodobał się mojemu tacie, co uważam za bardzo dobry znak! Jak widać czasami zwykły prezent może przynieść o wiele więcej korzyści niż mogłoby się wydawać!