Robię licencję na pośrednika nieruchomości

Robię licencję na pośrednika nieruchomości

 

Po skończonych studiach wszystkie moje koleżanki miały sprecyzowane plany. Ja uznałam, że wypocznę przez wakacje a dopiero później zacznę zastanawiać się do będę w życiu robiła. Dzięki pobycie u przyjaciółki wszystko mi się wyklarowało.

Dzięki zdobytej licencji prowadzę własne biuro nieruchomości

mieszkania na sprzedaż skórczZdecydowałam, że zrobię licencję na pośrednika nieruchomości i będę prowadziła swoje własne biuro. U nas w mieście jest mnóstwo inwestycji, gdzie można nabyć piękne nowe mieszkania czy domy a chętnych zawsze jest sporo. Pod koniec sierpnia, kiedy wróciłam do domu to sprawdziłam gdzie i kiedy mogę zrobić taką licencję. Od razu się zapisałam, ażeby nie marnować czasu. Znalazłam również odpowiedni lokal, w którym funkcjonuje moje biuro nieruchomości. Zainwestowałam w stronę internetową, ażeby prezentować mieszkania moim potencjalnym klientom oraz udało mi się podpisać dużo korzystnych transakcji. Współpracuję z wieloma firmami a także osobami fizycznymi. W moim biurze nieruchomości dostępne są nie tylko nowe mieszkania na sprzedaż, ale również takie z rynku wtórnego czy te, które są przeznaczone na wynajem. Wypracowałam sobie markę swoją ciężką pracą i zyskałam zaufanie klientów. Obecnie jestem na etapie poszukiwania dla siebie domu z ogrodem, gdzie chciałabym zamieszkać ze swoją rodziną. Mam na oku kilka nieruchomości, ale jeszcze się zastanawiam. Dzięki temu, że zainwestowałam we własną działalność to mogę osiągać cele, które jeszcze rok temu były dla mnie nierealne do osiągnięcia.

Pod koniec roku dokonałam zakupu i już z rodziną mieszkamy w nowym miejscu. Moje biuro cały czas przynosi ogromne dochody i koleżanki ze studiów są pod wrażeniem tego jak doskonale sobie radzę. Cieszę się, że właśnie w taki sposób mi się życie ułożyło.