Rozjaśnij swój garaż z halogenami led 50w

Rozjaśnij swój garaż z halogenami led 50w

 

Niezależnie od tego, czy używasz garażu jako magazynu czy jako warsztatu, powinien być on dobrze oświetlony, jeśli chcesz szybko znaleźć to, czego szukasz. Garaże są notorycznie ciemne, ponieważ generalnie nie są budowane z dużą ilością okien lub dostępu do naturalnego światła. Producenci i dystrybutorzy posiadają szeroki wachlarz wewnętrznych i zewnętrznych diod LED, które zapewnią, że pomieszczenia domowe i miejsca pracy będą dobrze oświetlone, przy znacznie mniejszym zużyciu energii elektrycznej.

Zadbaj o wyposażenie swojego garażu z halogenami led 50w

halogen led 50wZamontowany na suficie halogen led 50w wytwarza oświetlenie garażu o wielkości 1,390 lumenów, co czyni go idealnym zamiennikiem tradycyjnego 100w tradycyjnej żarówki (GLS). Przy szerokim kącie wiązki światła o szerokości 120 stopni można oczekiwać odpowiedniej dyspersji światła i dobrego oświetlenia podczas pracy w garażu. Ten projekt jest szczególnie innowacyjny, ponieważ halogen jest montowany bezpośrednio na suficie. Jeśli na suficie nie ma odpowiedniego miejsca aby zamontować halogen led to również nie ma problemu. Wszystko co musisz zrobić, to założyć go na ścianę lub pod szafkę, a będziesz mieć odpowiednio skupione światło. Oprócz wysokowydajnego światła montowanego nad głową, halogeny led są przydatne do tworzenia skupionych strumieni oświetlenia garażowego dla obszarów roboczych. Podtynkowe lub punktowe lampy są również przydatne do szafek i półek, ułatwiając znalezienie tego, czego potrzebujesz, szybko i łatwo.

Najjaśniejszymi lampami LED w swojej kategorii są halogeny led 50w mr16. Posiadają kąt promienia 60 stopni i zapewniają 580 lumenów światła, wykorzystując niewielkie ilości energii elektrycznej. Są to jedne z najnowszych innowacji LED i oferuje większą wydajność w porównaniu do diod LED SMD.