Sala na wesele ważnym punktem przygotowań

Sala na wesele ważnym punktem przygotowań

Przygotowania do ślubu i wesela to z pewnością trudne miesiące. Wiemy o tym doskonale z własnego doświadczenia. Oczekiwanie na ten jeden jedyny dzień to piękne przeżycie, ale w praktyce najistotniejsze było zadbanie o wszystkie kwestie związane z organizacją. A jest ich naprawdę bardzo dużo i o żadnej nie można zapomnieć.

Na początek poszukiwanie sali weselnej

sala weselna w TrójmieścieOczywiście zaczęliśmy od znalezienia sali na wesele, a raczej od znalezienia wolnego terminu w sali, w której chcieliśmy się bawić podczas imprezy. Kalendarz praktycznie w każdej jest niezwykle napięty i z tego, co wiemy, to nie ma znaczenia, czy to sala weselna w Trójmieście, Koszalinie czy Olsztynie. A odpowiednie miejsce jest bardzo istotne. Na co zwracaliśmy uwagę? Na miejsca noclegowe, bo mieliśmy kilku gości z daleka. Na możliwości aranżacyjne, ponieważ chcieliśmy udekorować salę w swoim stylu. Także na odpowiednią powierzchnię, zarówno na stoły dla gości, jaki i na parkiet do tańczenia czy miejsca dla didżeja. Właśnie, muzyka, a konkretnie osoba, która miała za nią odpowiadać to był kolejny punkt przygotowywania wesela. Didżeje czy zespoły muzyczne również mają mocno zapełniony grafik, na szczęście jednak udało nam się znaleźć didżeja, który imprezę poprowadził znakomicie. I jeszcze jedna ważna osoba, której potrzebowaliśmy, czyli fotograf. W tym przypadku kalendarz także mocno zapełniony, ale zarezerwowaliśmy termin.

Oczywiście to był tylko początek, ponieważ kwestii do ogarnięcia było dużo więcej. Wśród nich znalazły się konieczność ustalenia menu, znalezienie projektów zaproszeń i ich zamówienie, a także kupno sukni ślubnej i garnituru. Szukaliśmy też osoby, która zajmuje się dekoracjami, zarówno w kościele, jak i sali weselnej. A potem to już tylko zaproszenie gości i stres, który na szczęście szybko minął.