Sale weselne w Szczecinie

Sale weselne w Szczecinie

Oświadczył mi się! Mam piękny pierścionek z malutkim brylantem i zaręczyny nad brzegiem morza za sobą. Teraz czeka mnie planowanie wesela na ponad 250 osób i wybór odpowiedniej Sali, kościoła i oprawy muzycznej. Budżet mam ograniczony, ale jestem pewna, że uda mi się znaleźć piękne miejsce w rozsądnej cenie.

Szczecin – piękne miasto na wesela!

wesele - SzczecinOd kilku lat mieszkam w Szczecinie. Przyjechałam tu na studia, zakochałam się i zostałam. Teraz pracuję, jestem zaręczona z rodowitym mieszkańcem tego pięknego miasta i za kilka miesięcy bierzemy ślub. Kościół już mamy wybrany. Będzie to piękna bazylika Archikatedralna św. Jakuba Apostoła. Jest to przepiękna świątynie, której budowę rozpoczęto w XII wieku. Obrączki są już kupione. Teraz wesele – Szczecin zapewnia ogromny wybór sal weselnych, restauracji i hoteli. Na początku chcieliśmy zrobić tylko kameralny odświętny obiad w gronie najbliższej rodziny. Potem jednak przemyśleliśmy sprawę i postanowiliśmy zaprosić też dalszą rodzinę i przyjaciół. I tak uzbierało się ponad 250 osób. Weselicho jak się patrzy! Co za tym idzie szukamy szukamy sali weselnej w hotelu lub pensjonacie, który zaoferuje nocleg dla naszych 70 gości spoza Szczecina. Znajomi przyjadę z partnerami, często już z dziećmi. Będziemy chcieli też urządzić strefę dla dzieci i stolik ze smakołykami. Zespół na wesele mamy zamówiony. Będziemy się bawić przy muzyce na żywo, największych przebojach polskiej muzyki. Mamy nadzieję, że goście będą bawić się do białego rana.

Hotel, którego szukamy musi oferować też jakąś ofertę spa, chociażby same masaże, na zmęczone po całonocnej zabawie mięśnie. Goście będą chcieli się też odświeżyć przed weselem i przespać przed poprawinami. Sauna też by się przydała, żeby wypocić wypity podczas wesela alkohol.