Schody drewniane zamawia się u producenta

Schody drewniane zamawia się u producenta

Gdy urządza się dom, w którym będą przynajmniej dwa poziomy użytkowe, potrzebne będą schody. Trzeba je zamontować, bo bez nich trudno byłoby się poruszać między parterem a piętrem domu. Czasem schody prowadzą na użytkowe poddasze. Bez względu na to dokąd schody prowadzą to w przypadku dwóch pięter są one koniecznością. A najładniej wyglądają schody zrobione z prawdziwego drewna.

Producenci schodów oferują również ich montaż

schody drewniane krakówJest jeden mały szkopuł, jeśli chodzi o zamontowanie w domu schodów. Nie da się ich kupić w sklepie. Można sobie kupić jakąś wysuwaną z poddasza drabinkę do wchodzenia, ale tego oczywiście nie można nazywać schodami. Dlatego właśnie każdy, kto buduje dom i potrzebuje schodów, musi je zamówić u producenta. Taki producent przyjeżdża na miejsce inwestycji i dokonuje dokładnych pomiarów wnętrz. Następnie konsultuje z właścicielami nieruchomości oczekiwania względem schodów. Potem te oczekiwania trzeba dostosować do technicznych możliwości montażu. I po chwili mamy tak naprawdę gotowy projekt schodów. Zamawiając schody drewniane Kraków trzeba się spodziewać, że na realizację zamówienia trzeba poczekać około trzech do czterech tygodni. Najważniejsze jest to, że to producent gwarantuje nam prawidłowy montaż tych schodów. Bardzo często jest tak, że producenci schodów nie chcą, żeby ktokolwiek inny zajmował się ich montażem. Robią to pracownicy oddelegowani przez producenta schodów.

Schody pomiędzy parterem a piętrem lub poddaszem najczęściej robi się już na samym końcu budowy. Najpierw do wchodzenia w trakcie wykańczania wnętrz korzysta się z jakiś schodów technicznych. Wiadomo, że chodzi o to, żeby nie poniszczyć schodów, które będą finalnie. A kiedy już wszystko jest wykończone to zamawia się u producenta schody.