Sklep internetowy z oświetleniem samochodowym

Sklep internetowy z oświetleniem samochodowym

Szukając nowoczesnego oświetlenia samochodowego, warto odwiedzić sklepy internetowe oferujące nowoczesne rozwiązania świetlne dla każdego samochodu. Możemy zrobić tam zakupy nie tylko w przypadku awarii żarówki lub instalacji elektrycznej. Sklep z oświetleniem samochodowym oferuje nam także nowoczesne odpowiedniki żarówek i akcesoriów zamontowanych w naszym samochodzie.

Sklep internetowy oferujący akcesoria oświetleniowe dla samochodów

xenon sklep internetowyPodstawowym asortymentem sklepu z oświetleniem dla aut są żarówki. Znajdziemy tam zarówno żarówki tradycyjne, jak i zestawy xenon. Jeżeli wybieramy oświetlenie tradycyjne, sklep oferuje żarówki rurkowe, moduły led oraz halogeny. Do kompletu dostaniemy także wszelkie gniazda oraz wtyczki potrzebne do zamontowania żarówki. Żarówki tradycyjne oferowane w internecie dobieramy pod kątem ilości włókien, symbolu oraz oznaczenia. Najczęściej spotkamy modele dwuwłóknowe oraz jednowłóknowe. Kiedy wybieramy oświetlenie typu xenon sklep internetowy zaoferuje nam całe zestawy montażowe zarówno do samochodów, jak i do motocykli. W ich skład wchodzą przetowornice, soczewki, żarniki lub inne części potrzebne do działania systemu. Skład typowego zestawu xenon to 2 żarniki, 2 przetwornice oraz zestawy potrzebne do zamontowania całości. Oprócz tego zestaw montażowy jest wyposażony w kompletne okablowanie.

Sklepy z oświetleniem oferują także kompletne zestawy xenon do motocykli. Możemy wybrać temperaturę barwową żarników oraz symbol lampy, która ma się znaleźć w zestawie. Do zestawów xenon dołączana jest karta gwarancyjna, a gwarancja obejmuje minimum 12 miesięcy. Jest to szczególnie ważne podczas intensywnego użytkowania zestawów oraz nieoczekiwanych awarii, które potrafią być szybko usunięte przez producenta.