Sklep żeglarski sprzedający odzież specjalistyczną

Sklep żeglarski sprzedający odzież specjalistyczną

Żeglowanie po wodach naszego kraju i świata, wymaga zastosowania wysokiej jakości odzieży odpornej na przemakanie oraz zimno. Możemy nabyć ją w specjalistycznych sklepach żeglarskich, które prowadza sprzedaż markowych produktów, które posłużą nam długo w trudnych warunkach atmosferycznych. Ich wybór jest bardzo szeroki i każdy zapalony żeglarz znajdzie coś dla siebie.

Odzież oferowana przez sklep żeglarski

osprzęt żeglarskiW tego typu punktach stacjonarnych i internetowych możemy znaleźć kamizelki, które ochronią nas przed wiatrem. Są one oferowane w atrakcyjnym, marynistycznym stylu, a ich krój jest dopasowany do postury żeglarza. Sklep oferujący osprzęt żeglarski, może także sprzedawać specjalne kurtki wodoodporne, przystosowane do użytkowania w ekstremalnych warunkach. Dzięki nieprzemakalnym zamkom oraz podklejanym szwom może być ubierana w  trudnych warunkach i nie przemakać przez bardzo długi czas. Ważnym elementem ubioru żeglarza są także spodnie nieprzemakalne, tak zwane sztormiaki. Dzięki nylonowym wzmocnieniom oraz w pełni oddychającym materiałom są bardzo komfortowe i bardzo ergonomicznie dopasowane do sylwetki. Ponadto spodnie takie są wzmacniane za pomocą nylonowych tkanin, aby uchronić maksymalnie przed niespodziewanymi przetarciami najbardziej narażonych na nie miejsc. Spodnie tego typu zapewniają także maksymalną swobodę ruchów, potrzebną podczas pracy na jachcie.

Żeglowanie nie może się obyć bez stosowania wodoodpornych toreb. Dzięki nim mamy możliwość przewożenia naszych rzeczy bez konieczności suszenia ich, a konstrukcja samej torby gwarantuje pewność, że pozostaną one suche przez cały czas. Dzięki zastosowaniu wzmocnień oraz wielu przegród torba sportowa przeznaczona dla żeglarzy, to niezbędne akcesorium na każdym rejsie.