Ślub i wesele w plenerze

Ślub i wesele w plenerze

Wesela plenerowe są wydarzeniami jak z bajki i każda Para Młoda chciałaby zorganizować je w sposób oryginalny i zachwycający gości. Kojarzą się one nam z zabawą pod gołym niebem w otoczeniu zieleni i kwiatów przy pięknej, nastrojowej muzyce. Każdy gość z pewnością zapamięta tak cudowne miejsce i atmosferę wesela, jednakże uroczystości plenerowe mają zupełnie inny charakter niż te tradycyjne. 

Jak zorganizować ślub i wesele w plenerze?

śluby plenerowe śląskW imprezach plenerowych najważniejsza jest zawsze prognoza pogody, także zanim zdecydujemy się na zorganizowanie swojego wesela w plenerze koniecznie musimy śledzić prognozy i uwzględnić te szacunki w planowaniu przyjęcia. Najczęstszym miejscem, w którym organizowane są śluby plenerowe śląsk to ogrody w pobliżu restauracji bądź hotelu, który dysponuje specjalnymi dużymi namiotami polowymi, gdyby pogoda mimo wszystko miałaby się popsuć. Wiadomo, że każda zabawa weselna przeciąga się niekiedy aż do samego rana, a wieczory, nawet w ciepłej porze roku, mogą być chłodne, dlatego warto jest zapewnić pełny komfort gościom i zorganizować dla nich ciepłe koce, aby mogli się nimi owinąć. Aby zapewnić ekstrawagancki wygląd naszemu przyjęciu warto jest także przyozdobić namiot, drzewa bądź latarnie w piękne, niewielkie lampiony, a część z nich wyposażyć w świece zapachowe oraz w świecie odstraszające owady. Dodatkowo możemy zorganizować specjalne latarnie grzewcze, które zapewnią wiele ciepła naszym gościom. 

Najlepszym rozwiązaniem na zaplanowanie takiego przyjęcia będzie znalezienie takiego lokalu, który usługę organizowania wesela i ślubu w plenerze będzie miał w swojej ofercie. Dzięki temu nie będziemy musieli dodatkowo martwić się wynajmowaniem namiotu i jego wyposażenia. Bardzo często takie lokale organizują śluby plenerowe, a wesela pod dachem.