Każdy fotograf ślubny przygotowuje do wyboru różne pakiety, z których może skorzystać para młoda. Bez wątpienia jest to dobre rozwiązanie, bo znana jest od razu cena i wiadomo, co w takiej cenie się zawiera.

Jaki pakiet fotograficzny na ślub wybrać – oferta fotografii ślubnej

fotografia ślubna WarszawaNa stronach fotografów można też zazwyczaj zobaczyć przykładowe zdjęcia wykonywane w ramach różnych pakietów. Pakiety podstawowe zapewniają jednego fotografa do dyspozycji pary młodej. Fotograf jest obecny w czasie ceremonii ślubnej w kościele czy ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego. Po ślubie para młoda korzystająca z takiego pakietu podstawowego otrzymuje zazwyczaj płytę CD z 40 lub więcej zdjęciami, które były retuszowane (fotograf wybiera najlepsze zdjęcia). Do tego dochodzi kilkaset zdjęć nieprzetworzonych graficznie, czyli bez retuszu w programie do obróbki zdjęć. Dodatkowo para młoda może liczyć na prywatną galerię fotografii ślubnej – dostęp do tych zdjęć otrzymuje tylko para młoda i ewentualnie goście na życzenie pary młodej. Fotograf może też przygotować specjalną prezentację multimedialną ze zdjęciami ślubnymi. Dodatkowo płatna jest oczywiście kilkugodzinna sesja plenerowa – taka sesja kosztuje zazwyczaj kilkaset złotych. Pakiety rozszerzone zawierają zazwyczaj znacznie więcej zdjęć retuszowanych – nawet kilkaset. Do tego dochodzą sesje zdjęciowe, które nie są dodatkowo płatne. Fotograf oferuje często foto książki, albumy, prezentacje. Nieraz obecny jest nie jeden fotograf, a kilku – zwłaszcza w najlepszych pakietach.

Wtedy fotograf ślubny z Warszawy towarzyszy parze młodej nie tylko w czasie ceremonii, ale też podczas przygotowań do ślubu, wesela, a dodatkowo wykonywana jest sesja w plenerze. Ceny pakietów rozszerzonych oscylują wokół kilku tysięcy złotych. Pakiety podstawowe kosztują około kilkuset złotych.

Źródło http://marekpodolczynski.com