Świetny kontakt z „obsługą techniczną” imprezy

Świetny kontakt z „obsługą techniczną” imprezy

Ostatnio mój szef, zorientował się, że w naszej firmie dzieje się coś złego. Ja również to zauważyłam, ale nie potrafiłam wychwycić co to jest. Wiedzieliśmy, że problem jest na poziomie interpersonalnym. Trzeba było zdusić w zarodku tę sytuację i sprawdzić co się zadziało. Szef wpadł na pomysł imprezy firmowej.

Jaką firmę wybrać do obsługi technicznej imprez?

obsługa techniczna imprezWszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że zorganizować miałam ją ja. Postanowiłam znaleźć ludzi, którzy są bardziej do tego stworzeni. Wiedziałam, że alfą i omegą nie jestem, dlatego interesowała mnie obsługa techniczna imprez. Kiedyś poznałam ludzi, którzy tworzą taki zespół. Wspaniała koordynacja, mnóstwo wiedzy, doskonałe zorganizowanie. Wiedziałam, że zajmą się salą, pomogą mi wybrać catering, nagłośnią i oświetlą. Było mi tym bardziej trudno, że nasze „szkolenie” miało odbyć się nad morzem. Tak aby jednocześnie stał to się wyjazd integracyjny. Obsługa techniczna była zatem konieczna. Skontaktowałam się z firmą, która się tym zajmuje i właściwie powiedziałam im gdzie, ilu i w jakim celu nas jedzie. Obsługa techniczna miała się zająć scenariuszem, przygotowaniem materiałów, sprzętem i transportem. Mi właściwie nie pozostawało wiele. Tyle co nic, bo przejmować imprezą też się nie musiałam. Odpowiadałam na pytania i dokonywałam wyborów, w przerwach obiadowych. Mogłam spokojnie pracować niczym się nie martwiąc. Mój szef też zauważył, że świetnie zarządziłam zasobami ludzkimi, a następnie, że doskonale wybrałam firmę obsługującą naszą imprezę.

Po naszych trzydniowych „szkoleniach” powróciliśmy do rzeczywistości lżejsi i szczęśliwsi. Na wyjeździe parę osób się otworzyło, parę szczerze pogadało, rozwiązały się konflikty i zacieśniło parę więzi. Spisałam się doskonale – wybierając dobrą firmę.