Gdybym mógł podzielić się swoją radą dotyczącą zakupu sprzętów komputerowych, zdecydowanie polecił bym każdemu spróbowanie zakupu sprzętu poleasingowego. Sam kupuję taki sprzęt już kilka lat i jak dotąd jestem naprawdę zadowolony. W swoim domu mam dwa komputery, jeden z nich używam do pracy, drugi do gier i dużo elementów z tego sprzętu to sprzęt poleasingowy.

Monitor, który kupiłem wykorzystuję do gier

wysokiej jakości monitory poleasingoweMuszę przyznać, że dość dużo inwestuję w sprzęt do grania i to mimo tego, że nie jestem profesjonalnym graczem. Ostatnio w moim ulubionym sklepie z elektroniką pojawiły się naprawdę wysokiej jakości monitory poleasingowe. Nie mogłem się powstrzymać przed kupnem jednego z nich, o bardzo dużej rozdzielczości ekranu i dobrym czasie reakcji. Nigdy wcześniej jeszcze nie miałem monitora o tak dużej rozdzielczości i zastanawiałem się jak mój komputer poradzi sobie z grami odpalonymi w tak dużej rozdzielczości. Na szczęście nie miałem jak dotąd żadnych problemów, a grałem już w wiele gier. Teraz, kiedy używam tego monitora już od trzech miesięcy zauważyłem również, że ma on świetny, wysoki kontrast i szerokie kąty widzenia, co bardzo ułatwia granie. Monitor, który kupiłem to monitor poleasingowy, a więc nabyłem go w naprawdę przystępnej cenie, za którą nigdy nie mógłbym sprawić sobie tak dobrego sprzętu, gdybym zamierzał kupić nowy monitor od producenta.

Gry komputerowe są moim wielkim hobby, więc dlatego też dużo w nie inwestuję. Nie widzę w tym nic złego. Wiele osób narzeka i mówi, że gry komputerowe są uzależniające, ale co w dzisiejszych czasach nie jest? Ja nie mam żadnego problemu z tym by oddzielić hobby od ważniejszych spraw takich jak praca czy rodzina. Monitor, który ostatnio kupiłem sprawdza się po prostu świetnie – mój komfort grania znacznie się podniósł.